Bijna weekend

Oostenrijk, Gröbming

Om 7 uur was ik wakker en heel even wat tv en dan eruit. Alle ochtend dingen en dan wachten tot Jan klaar was. We zijn naar Prenten gereden en hebben de puntjes op de i gezet. Dan terug naar huis. Het is somber donker en koud en helaas morgen ook.
Middageten gemaakt en met Jan gegeten. In de middag met jan wat boodschappen doen. Eerst naar de Spar en ze hadden niet wat ik wilde dus naar de Billa daar hadden ze het ook niet maar ze hadden een to good to go zak staan gevuld met groente en fruit. Nou is groente en fruit nogal duur op dit moment en ik stond bij een halve groene kool te kijken en die was al 2.49 en er zat een halve in, een grote prei prijs ongeveer 2 euro verder had ik aardappelen, citroenen. mandarijnen, koolrabi, rode ui, een paprika en appels dus ik was dik tevreden. Ik heb ook niet altijd een hele verpakking nodig dus dit is ideaal. Voor de hele zak betaalde ik 3,50.
Straks wat stokbrood met brie er staat nog wat witte wijn dus dan heb ik een aperol spritz en Jan een glas witte wijn . Laat het weekend maar beginnen.



Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.