Nu verlaat ik mijn vakantie reisplek toch echt

Mexico, Puerto Escondido

Dus deze dag was een herhaling van de dag ervoor. Maar ons doel was veranderd. Namelijk laten we al onze spullen in Adam zijn kamer zetten, voordat ze ons zien. Dus terwijl ik ontbijt voor mezelf maakte, sloop ik rond over het terrein om niet gezien te worden. We konden Adam echter niet vinden dus besloten we al onze spullen in de badkamer te zetten, zodat ze het niet zagen. Hier voelde ik mij niet helemaal gelukkig over, want als de kamer verhuurd zou worden hadden we een probleem. Gelukkig kwamen we Adam tegen en konden we onze spullen in zijn kamer gooien. En dat is hoe ik een crimineel werd en een gratis nachtje had gescoord. Een bijzonder fijn gevoel. Normaal zou ik er problemen mee hebben maar gisteren had ik vernomen dat het hostel enkel een front was voor drugs. Wat heel veel sense maakte, want het boeide ze zo weinig wat er in en rondom het hostel gebeurde. Dus op deze manier kon ik ermee leven dat we een gratis nachtje hadden.

We brachten een groot deel van de dag door in Café Ole, de enige plek waar er wifi was in deze plek. Rond het einde van de middag gingen we voor de laatste keer naar het strand. Ik overwon mijn angst en dook de zee weer in. Praatte nog wat met Barcelona aan het strand en we keken met alle mensen die we daar hadden ontmoet naar de zonsondergang. Terwijl twee van hen samen gitaar speelden. Het was verdrietig deze plek vanavond werkelijk te verlaten maar het was ook tijd, nieuwe plaatsen met nieuwe avonturen wachten op mij!


Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.