Een ommetje door Zweden.

Noorwegen, Ljørdalen

Het noorderlicht later in de nacht hebben we gemist, rond 1u00 ben ik gaan kijken en toen was er niet meer te zien dan vroeger op de avond. Vanochtend zei Benjamin dat het rond halfeen fel was. Vanavond hebben we nog een kans.

We rijden nu verder naar het oosten, tot tegen de Zweedse grens. Eerst stoppen we nog bij de grote zilveren moose, dan hebben we er toch zeker ééntje gezien. We zagen al wel 1000 moose verkeersborden langs de weg, en er lag al vaak moose-vlees op ons bord. Op het einde van de dag zagen we er toch één.

Omdat dit niet in de oorspronkelijk uitgestippelde route zat, gebuiken we Google Maps. De kortste weg is een stukje door Zweden, over een off-road weg. Hier ligt nog wel meer sneeuw.

In Villa Fregn worden door Bart ontvangen met wafeltjes en krijgen een rondleiding door de tuin. We logeren in een mooie kamer in het nieuwe bijgebouw.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.