Als we opstaan komt er een waterig zonnetje door en is het -25. Tijd om weg te gaan. Na het ontbijt rijden we over de besneeuwde weg naar beneden naar Sölden, waar we eerst tanken en de laatste fles ruitenwisservloeistof scoren, want dat gaat hard op de autobahn. Over de Fernpass schiet niet op met alle vrachtwagens, maar we hebben geen haast. De eerste 90 km. kosten ongeveer anderhalf uur, waarna de cruise control op 160 kan. We halen onderweg even een broodje, trekken ons niets aan van de stau, want we mogen zelf bepalen, hoe laat we in ons hotel zijn.
We rijden naar de noordkant van het Schwarzwald, waar we na Pforzheim van de autobahn gaan richting hotel Scharzwald Panorama in Bad Herrenalb, een oude bekende voor Ruud en mij. We doen een klein rondje sauna en zitten lekker te bubbelen. Daarna even douchen en invetten, om klaar te zijn voor het diner en de onvermijdelijke alcoholische versnaperingen. Morgen naar huis, dat is ook weer goed. We hebben het fantastisch gehad en bovendien veel mazzel met het weer.
De voorbereidingen van de sloop van de keuken gaan de rest van de week vullen, want maandag start John. Kan niet wachten!😖
Geschreven door Wim.en.Geke.reisverslagen