Schaatsen op de westeinder

Nederland, Westeinderplassen

Ook wij hebben de schaatspret niet ongemerkt voorbij laten gaan! De gehele westeinder is bevroren... super machtig om te zien. Helemaal als je bedenkt dat we hier meestal in de zomermaanden met het zeilbootje van mijn vader vertoefen.
 

2e hands

Het leek er even op dat we niet mee konden doen aan de schaatsgekte want we hadden namelijk geen schaatsen. Verder waren deze ook overal uitverkocht en op marktplaats.nl niet meer te betalen. Gelukkig heeft mijn moeder een paar reuze-schaatsen sorry Guus en Niels in maat 47 kunnen bemachtigen. Met veel sokken en gepiel konden we deze aan krijgen.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Zo groot waren de schaatsen nu ook weer niet... mt. 43, maar het was fantastisch! Once in a decade!

ingron 2009-01-13 22:05:58

Haha, ja het moest natuurlijk wel een beetje dramatisch klinken ;)

Ron 2009-01-14 11:18:08
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.