Begani Ngepi camp

Namibië, DIvundu

Vandaag hebben we eigenlijk een rustdag.
Eerste werk deze morgen onze ijskast uitkuisen. Dit is niet zo simpel, alles moet losgekoppeld worden, terug vastgemaakt enz maar ze is terug proper.
In de rivier voor ons spotten we een nijlpaard in de verte, maar we zien enkel het kopje soms boven komen, te ver om foto's te nemen.
Terug een wandelingetje richting receptie om nogmaals de wifi te proberen ( je weet maar nooit) maar dit was ijdele hoop.
We besluiten dan maar naar het Mahango park te rijden iets verderop.
Onderweg passeren we weer enkele " dorpjes" ren de kindjes komen naar onze auto gerend.We kunnen het dan ook niet laten enkel ballonnen uit te delen.
Na uiteraard weer de nodige formaliteiten rijden we het park in. het is een vrij klein park, maar we zien wel minstens 50 nijlpaarden ( als het er niet meer zijn.) We kunnen ze toch wel vrij dicht naderen. Verder zien we toch nog een bosbok (denken we), massa's koedoes, gemsbokken en veel mooie sabelantilopen, naast uiteraard de zwijnen en olifanten die we ook zeer dicht kunnen benaderen.
Het is toch de moeite!
Terug op onze kampplaats zien we gewoon aan de overzijde van de rivier 2 olifanten. Men kan zich tijdens het aperitief geen mooier zicht voorstellen.
Nog wat later plots wel 4 nijlpaarden vlak voor onze kampplaats! Sorry maar het is al te donker om hiervan nog goede foto's te nemen.
Dit is toch zeer speciaal!!
De Nederlanders waar we in het begin van de reis kennis hebben gemaakt staan hier vandaag ook. We wisselen wat ervaringen uit en gaan samen eten. Vandaag is het eten hier subliem! Een stoofpot van wild ,een gevulde squash, spinazie met room, rijst en salade. Overheerlijk.
Na het eten belanden we in de bar waar we ons vergrijpen aan de nodige Amarila's! Naar Namibische normen liggen we dan ook vrij laat in ons bed. Hopelijk morgen geen koppijn!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.