Stoere Janneke

Nederland, Maastricht

Hoewel het nog 10 dagen duurt eer ik vertrek, nu toch al een kleine aankondiging.
Het wordt ook een kleine, korte reis. Wel een jubileum reis. Mijn tiende (!?) keer naar India.
Dit keer om Janneke te ontmoeten.

Die, hoe stoer is het, een kwartier geleden in Delhi geland is. In de regen, 12 graden. Maar morgen zal hier rond 11 uur de zon doorkomen. En waarschijnlijk duikt ze toch eerst even (het is op het moment 02.15 lokale tijd in India) een hotelletje in.
Om morgen direct met de nachttrein naar Jaisalmer te vertrekken.
Het treinticket is al online gekocht. Janneke gaat ‘een rondje Rajasthan doen’, net wat uitgebreider dan dat ik dit anderhalf jaar geleden deed. Haar rondje zal in Varanasi eindigen, rond 7 februari.
Ik vertrek 4 februari vanaf Schiphol en zal 5 februari heel vroeg in de ochtend in Delhi landen. Ook ik zal dan diezelfde dag een nachttrein nemen. Naar, juist: Varanasi. Als alles volgens plan verloopt, zal ik hier 6 februari rond 5 uur in de ochtend aankomen. Perfect, dan starten net de ochtendrituelen aan de Ganges.
Varanasi, de ultieme stad in India. Waar Janneke en ik elkaar dus zullen treffen en waarna we nog een weekje samen hebben.

Waarschijnlijk zal ik jullie 3 februari nog kort even berichten. Ik werk dan nog een vroege (meestal rustige) zondagsdienst. Erna ga ik dan langzaam richting Schiphol. Waar ik ga pitten, ik moet heel vroeg in de ochtend de 4e inchecken.
Maar dat is nog 10 dagen, dus.
Ik loop op de feiten vooruit. Nog 6 werkdagen. En dan weer een heel andere wereld in.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Heel spannend. Ik ben weer zeer benieuwd.

Leo 2019-01-24 22:25:09
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.