Vogelenzang

Nederland, Gapinge

We reizen van Gapinge in Zeeland naar Vogelenzang wat net in Noord-Holland ligt. Via de N57 gaan we van het eiland Walcheren, over de Zeelandbrug, naar Schouwen Duiveland, Goeree Overvlakkee waar we uiteindelijk bij Voorne Putten het vaste land weer bereiken. We passeren de industrie in het Botlekgebied en Pernis. Dan de A4 op richting Amsterdam. Het uitzicht is er sinds. In de buurt van Hillegom begint het weer leuk te worden door de vele bollenvelden die we voorbij gaan.
Na 2 uur rijden komen we aan op de gelijknamige camping in Vogelenzang.

Vanwege bevrijdingsfeest hangt de vlag uit alhoewel er in deze buurt niet écht veel gevlagd wordt. Wij moesten ook masr eens een oranje driekleur aanschaffen omdat we in deze periode nog weleens op pad zijn en immers onze vrijheid moet gevierd worden.

Vanmiddag maak ik voor la een afspraak met de GGD voor zijn Coronavacconatie.
Gelukkig mag pa vanaf 19 mei gevaccineerd worden. Ik bel gelijk om het fijne nieuws te melden maar verdriet overschaduwd de boodschap omdat na vertelt dat hun buurvrouw Ineke net met de ambulance naar het ziekenhuis wordt vervoerd. Ook Ineke heeft zo een tijdje Corona en is erg benauwd. Pa en ma vrezen het ergste voor haar. Erg triest allemaal.

De wind is gaan liggen en de temperatuur stijgt licht. De groenten voor de nasi wordt door Jan buiten in de elektrische pan bereidt. Wát een handig ding is die pan die we besluiten veel vaker te gaan gebruiken.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.