Dag 1: Dag van vertrek

Verenigde Staten, Hillsborough County

Om 5.00uur was ik klaarwakker. Tja ik sliep al om 21.30, dus heerlijk nog een nacht van ruim 7 uur gehad. Ik hoefde er nog lang niet uit , want we zouden pas rond 7.30uur vertrekken.

Dan maar even op de telefoon spieken. Oei een mail van KLM/Delta met mededeling : “important “: Flight time change. Gelukkig viel het mee, een vertraging van 3 kwartier. In plaats van 12.30uur, vertrekken we nu om 13.15uur.

Nog minder haast dus. Maar slapen ging niet meer. Snel eruit om Edwin nog wat te laten slapen. Tja daar zit je dan om 6.30uur klaar om te gaan 🤣.

Rond 7.50uur op pad. Zo konden we onderweg de auto nog even volladen voor de terugweg (hmm nog maar even niet aan denken). Zonder files bereikten we de overdekte parkeergarage bij Schiphol en in een mum van tijd stonden we in de vertrekhal van Schiphol. Alles ging weer supervlot, zodat we nog 2 uur hadden voor vertrek.

Voor het luttele bedrag van 36,- hadden we 2 broodjes, 2 koffie en een flesje water. Werkelijk bizarre prijzen maargoed… Even een lekkere sandwich voor vertrek ging er wel in, zodat ik het vliegtuig eten weer kan overslaan.

Boarden ging op tijd en uiteindelijk zaten we om 13.45uur in de lucht. Toch nog een halfuurtje later dan de al uitgestelde tijd van 13.15uur.

Tja over de vlucht valt niet veel te zeggen. Chicken or pasta maar overgeslagen en lekker een kaneel eierkoek en dropjes gegeten 😊. Verder beetje lezen, films op Netflix gekeken en wat ingedommeld. Tijd ging dit keer maar langzaam.

Rond 1720uur plaatselijke tijd werd de landing ingezet en stonden kort daarna veilig aan de grond in Tampa Florida. Dan altijd weer die gevreesde douane, niet bang dat we het land niet in mogen, maar de ellenlange rijen. En dat was hier in Tampa helaas ook het geval. Druk en tergend langzaam helaas. Gelukkig waren de Amerikanen snel door hun eigen controle, zodat deze hokjes ook beschikbaar kwamen voor non-residents. Na een uur waren we er doorheen en stonden de koffers al netjes naast de bagageband. Toch ook altijd weer fijn 😀.

Na een kort metro en treinritje werd het tijd om de auto uit te kiezen. Edwin kreeg de keuze uit een Chevrolet Suburban of een Wagoneer. De eerste hebben we al een keer gehad, dus werd het de Wagoneer. Eigenlijk hadden we er nog nooit van gehoord 😊. Maar wat een grote bak zeg!

Rond 1915uur reden we de parkeergarage uit en werd de navigatie ingesteld op Orlando. Dit is nog zo’n anderhalf uur rijden.

Onderweg hebben we bij de Outback steakhouse een ahi tuna en sandwich steak gedeeld. We merkten wel echt dat we moe waren maar we moesten nog een stukje rijden.

Het eten smaakte wel echt prima. Tegenover de Outback lag de supermarkt Publix en daar hebben we vast wat drinken en koffie gehaald voor morgenochtend in het huisje.

Het verkeer zat niet echt mee en daardoor arriveerden we pas om 2245uur bij het Regal Oaks Resort in Kissimmee, ons verblijf voor de komende 10 nachtjes (laatste nacht zal in een hotel bij Tampa in de buurt zijn). Huisje zag er weer prima uit. Uitpakken doen we morgen wel, nu eerst lekker slapen 😴

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Wow wat een auto daar heb je de ruimte in. Heerlijk een steakhouse om te starten. Heel veel plezier

Tamara 2025-02-22 08:38:47

Heerlijk om te lezen, en toffe Jeep!

Andrea 2025-02-22 10:22:09

Is een fantastische auto Wat tegenslagen op de heenreis maar nu lekker aan de reis beginnen

Fred 2025-02-22 21:39:35
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.