Louis heeft vanmorgen heerlijk Pancakes gebakken!! Zaten we daar, in het zonnetje, met verse pancakes, Nutella, banaan en Ahorn siroop! Smullen dat we deden!
We hebben onze weg vervolgd over de Ocean Pacific Highway 1 richting Big Sur. Onderweg bij Carmel zijn we de weg even afgegaan om de 17-Mile-Drive te bewonderen. Dit is een grotendeels in privéhanden zijnde miljardairsenclave maar met zulke waanzinnige mooie stukken kust. En dat allemaal op een, verhoudingsgewijs, heel klein stukje vierkante meters! Echt super tof!
Via een prachtige weg aangekomen in Big Sur hebben we een idyllisch plekje gevonden om onze RV voor een nachtje te mogen parkeren. Midden in de bossen, aan 'the Big Sur River' ligt 'Fernwood campground'! Wel wat prijziger dan we gemiddeld begroot hebben maar ach, we zijn er tenslotte maar 1 keer dus mogen we het er ook wel een keer alvast van nemen! Voor dat geld staan we dan ook AAN de 'river'!
We steken ons kampvuurtje aan, koken heerlijk rijst met kip-madras en genieten van het kabbelende water! Wat wil een mens nog meer...? We gaan het morgen meemaken!
Geschreven door Louis.en.kirstin.tripping