Vandaag weer op tijd wakker om de laatste dingetjes in te pakken. Het is buiten bijzonder rustig en zelfs droog. Om 8:15 wordt er aangebeld en voor de deur staat een oudere man, die zegt per ongeluk verkeerd te hebben aangebeld. Harry vraagt of hij misschien boven moet zijn en geeft aan inderdaad een kamer boven te hebben.
We hebben 1 voor deur en daarna een deur naar ons appartement en links een trap naar het appartement boven. De man loopt naar boven. Wij gaan even alle legen flessen en anders afval in de container buiten gooien. Als we teruglopen vraagt een vrouw of we misschien een oudere man hebben gezien.
En raad eens…..de man staat, inmiddels een kwartier later nog steeds roerloos boven voor de deur. De vrouw is met haar dementerende vader op pad en is erg opgelucht dat hij terecht is. Zo sneu, dat hij daar al die tijd heeft gestaan zonder te weten waar hij heen moet. Als Harry het strandstoeltje nog even naast de containers zet, spot hij nog een hert. Dan wordt het echt tijd om de koffers in te laden en weg te rijden. Joe loopt op de parkeerplaats en komt nog even gedag zeggen.
We houden deze lokatie zeker in gedachten voor een volgende keer. Een heerlijke relax plek en toch dicht in de buurt van entertainment. Daarnaast is er geen roomservice. Als je wat nodig hebt, zoals nieuwe handdoeken kan je er om vragen en anders is het jouw eigen stekje voor een week🏠
Wij gaan de laatste keer naar cracker barrel, omdat dat toch stiekem en leukste en lekkerste is.
Dan staat een bezoekje bij Hobby Lobby op het programma. Zo jammer dat al die leuke dingen te groot zijn om mee te nemen.
De halve winkel staat momenteel vol met Halloween en kerst spullen 🎃🎄.
Dan maar naar de Florida mall. Het weer is erg onvoorspelbaar. Zo weer zon en dan weer regen. Overdekt shoppen is dan toch de beste keuze voor nu. We vinden altijd wel weer wat en de koffers zijn nu wel écht vol.
Nog maar een lekker ijsje dan.
Het is droog en we willen graag nog even een lekker bakje koffie en Harry wil nog graag nieuwe Skechers. In de mall zit geen Skechers winkel, maar iets verderop wel. Een behoorlijke ook, dus als hij hier niet slaagt……. Uiteindelijk loopt hij met 2 paar de winkel uit. Degene die hij aanheeft gooit hij gelijk hier weg, anders past het echt niet meer in de koffer😇😂
Dan nog een lekker koffietentje.
Als we er 1 in de buurt vinden met Google, blijkt deze vanwege de storm eerder gesloten te zijn. Dan maar terug naar de mall en met een koffietje van Starbucks kunnen we daar ook buiten zitten. Het begint wel steeds meer te waaien.
Misschien moeten we dan maar langzaam richting de luchthaven. Het is inmiddels 15:30. We moeten nog tanken en de auto inleveren en of we nu hier hangen of op de luchthaven, maakt dan ook niet zoveel meer uit.
2,5 uur voor vertrek krijgen we een melding in de KLM app, dat we kosteloos mogen omboeken door omstandigheden. Dat belooft niet veel goeds. We gaan snel door security en kijken dan wel even. Ja hoor, onze vlucht naar Altlanta is met 20 minuten vertraagd. Met een overstap tijd van 55 minuten is dat wel een probleem. We bellen even met Delta, want er is nog een eerdere vlucht naar Atlanta. Als we die krijgen, halen we onze doorverbinding daar waarschijnlijk wel.
We worden omgeboekt en krijgen ook nog een upgrade naar first class. Dat zou lekkerder zijn op de lange vlucht, maar goed, iets met een gegeven paard 🤗
We gaan op tijd boarden en als we zitten op stoel 1A en 1B met zicht in de cockpit voelen we het toestel helemaal heen en weer schommelen van de wind.
De stewardess deel vast drinken en nootjes uit, omdat ze onderweg zelf ook moeten zitten.
Een kwartier voor de officiële vertrektijd gaan we al. Alleen tijdens het taxiën kreeg de cockpit door, dat Altlanta wat problemen had, wellicht door minder baangebruik vanwege de wind. We staan nu 20 minuten te schommelen vol in de wind voor we mogen opstijgen. Na 20 minuten vertrekken we dan toch en met een aankomsttijd van 20:25 hebben we voldoende tijd.
Na een bumpy ride van terminal A naar F a 35 minuten lopen. o komen we toch nog aan onze stapjes. Hopelijk gaat nu alles vlotjes.
Nichelle komt ons morgen ophalen, dat is wel lief, dus we hoeven niet met de trein.
Al met al een vakantie met hier en daar wat hobbels, maar we hebben het weer heerlijk gehad. Als alles goed gaat landen we morgen om 13:00 uur en dan maar weer eens nadenken over de volgende reis. Die laat dit keer wat langer op zich wachten, vanwege de opkomende verhuizing in december van mijn werk, die de nodige drukte met zich meebrengt.
Leuk dat jullie allemaal weer mee waren!
Geschreven door HarryenIrmagaanweereens