The good life!

Griekenland, Thessaloniki Municipal Unit

Vandaag was een echte vakantiedag! Opnieuw lekker en lang ontbeten in het zalige buffetrestaurant van het hotel, waar massa’s Griekse lekkernijen te vinden zijn en dan op ons gemakske naar de haven gestapt om de ferry te nemen naar het strand. Hoewel de stad aan zee ligt zijn hier geen stranden. We moesten een uur varen naar Perea, maar vonden dat totaal niet erg. We zitten beiden graag op een boot, genoten van de zon en ik kon verder lezen in mijn mooie roman ondertussen. We voelden ons meteen thuis bij aankomst en kozen ons een terras uit met comfortabele ligbedden. We hoefden daar niet voor te betalen, enkel iets consumeren. Het was er zalig vertoeven!! In de late namiddag zochten we ons een restaurantje uit en gingen ons te buiten aan allerlei visgerechten met aangepaste drank en zalig brood. We aten nog goedkoper dan gisteren en kregen er nog een toetje bovenop! Licht euforisch over onze dag zijn we terug op de boot gestapt om bij zonsondergang terug in Thessaloniki toe te komen. We zijn teruggewandeld naar het hotel door Ladadika. Dit is een historische wijk in de buurt van de haven en was eeuwenlang een van de belangrijkste marktplaatsen van de stad en herbergde ook de rosse buurt. De naam komt van de vele olijfwinkels in de omgeving. Tegenwoordig is het vooral een levendige, gezellige en bruisende uitgangswijk met vele bars en eetgelegenheden. De wijk bestaat uit meerdere delen met allemaal een eigen sfeer. De straten staan vol met tafeltjes en de sfeer is uitnodigend. We’ll be back!

Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

Alweer een top dagje om ✅te zeggen

Chris 2021-09-21 22:14:35

Het zien er lekkere visjes uit😋

Anne- Marie 2021-09-21 22:59:00

Dineren op het strand… dat is het hé!

Pascale 2021-09-22 06:14:09

Mooie foto van jou op de ferry! Zot hé, hoe lekker en goedkoop je kan eten! Ladadika vond ik ook een wijk om wat rond te flaneren. Geniet maar lekker verder van the Greek life!

Kim 2021-09-22 08:28:07

Mooie foto’s! Dat is hier precies de gewoonte van gratis desserts aan te bieden :-)

Christelle 2021-09-22 09:06:56

Mooie sfeerbeelden van een leuke vakantie die mij ook doen wegdromen

Rudy.de.smedt1@telenet.be 2021-09-22 09:31:47

Ik krijg toch altijd het water in mijn mond bij deze mooie schotels

Annie De Graeve 2021-09-22 11:52:26

Mooi 🤩

Kristine 2021-09-22 15:55:17

Bedankt om te kunnen meegenieten!

Annick Van Durme 2021-10-05 13:09:49
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.