Exploring Tokyo

Japan, Toshima-ku

Veel gezien vandaag! We zijn begonnen met de Tsukiji fishmarket (grootste vd wereld): https://youtu.be/9-2Ese_df9s
Dan Akihabara, aka electric town: https://youtu.be/AKNt1ZRH8k0
Daarna de tuinen van het Keizerlijk Paleis en om de dag af te sluiten een Kabuki theatervoorstelling bijgewoond:
https://youtu.be/V9QHX0LTL0w (geleend van youtube)
Een volledige voorstelling kan 4à5 uren duren, maar je kan gelukkig ook kaartjes kopen voor één act. Dat is wat wij deden😉
Weinig tijd om te schrijven nu, want moet dringend wat slaap inhalen😜 Na Tokyo gaan we regelmatig treinreizen maken, wat handiger zal zijn om de blogjes te maken. De meeste foto's van vandaag spreken voor zich. De eigenaardige toren is Nagakin Capsule Tower. Is een mix van kantoren en piepkleine flats in capsules. Het gekke is dat die er kunnen uitgehaald worden en ze onderling van plaats kunnen wisselen. De automaat en eetfoto met nummers werden genomen aan een restaurantje waar je eerst iets kiest en vervolgens het nummer intoetst op de automaat en er geld insteekt. Vervolgens ga je binnen, geef je het ticketje af en maakt men je eten klaar. Het bulkt hier van dat soort restaurants. Is snel en men moet niet meer afrekenen én het taalprobleem speelt niet! Want het is niet eenvoudig hier. Men spreekt en begrijpt zeer slecht engels en door hun culturele achtergrond, durven ze eigenlijk niet zeggen dat ze je niet begrijpen.. Een stad met New York-allures, die zichzelf zo beperkt.. Vandaag heb ik voor de eerste keer een vertaalapp gebruikt, die offline werkt (getipt door mijn broer😘) Ik moest op voorhand het japans downloaden en hoera het werkte!
Morgen nog één keer alles geven in Tokyo en dan trekken we naar de Japanse Alpen!💋

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Leuk Annick dat je de vertaalapp hebt kunnen gebruiken , nog leuker is dat de spleetoogjes dat nog konden verstaan ook !! Uw fotos beginnen meer en meer de fotos te worden die ik graag wou zien ook . Geef er morgen nog maar ne keer ne lap op , breurke . XXX

franky 2017-10-03 20:36:32

Ik verwacht jou terug in een paars haarkleurtje 😜.

Annick 2017-10-03 21:35:12

Jullie stralen !! Leuk, he die offline vertaal app. Ik gebruik dat heel dikwijls, alhoewel de vertaling soms niet correct is. Bij twijfel keer ik de talen even om 😉.

Kristine 2017-10-03 22:38:32

Zo wijs dat we dat alles kunnen mee volgen.geniet er van.

kathy 2017-10-08 19:34:05

Je hebt al veel gezien hé! Geniet ervan!

Jenny 2017-10-10 14:23:50
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.