Vanochtend kwam ik erachter dat de speelattributen in de relax area voor honden, workout attributen voor mènsen zijn. Bleek de relex area àchter het bord in plaats van ervoor te liggen. š¤£
Om iets voor negenen waren we bij de garage. Al mijn verwachtingen mbt hoe de monteur eruit zou zien en wat hij zou doen, klopten...niet. Hij was jong en had ook geen idee wat er met Fred kon zijn. Een verstopt Dieselfilter misschien?
Fred zelf deed net oftie gek was. Hoezo, ik start niet? Ik start altijd. Want ondanks dat hij door de rit naar de garage toch echt wel opgewarmd moest zijn, startte hij onmiddelijk, nadat we de motor hadden uitgezet. Niet 1, niet 2, maar zelfs 3 keer.
Ik overlegde nog wat in Googletranslate met de monteur, maar Bas had genoeg gezien; Fred is prima in orde. Thuis misschien even een relais laten vervangen en dan zou Fred gewoon altijd starten. Koud en warm.
En dus reden we weer richting camping.
Het weer vandaag is wisselvallig. Zon en wolken wisselen elkaar af en af en toe valt er een bui. Maar de temperatuur is prima.
Weer even een wandeling over het strand gemaakt, waarbij Noof zich snel onder een grote tak verstopt. In de hoop dat we niet tè veel wandelen. Na 3 weken hebben Bas en ik ook iets minder gespreksstof, dus heb ik maar aangepapt met een grote flamingo. Oftewel, een heerlijk gezapig weinig doen dagje.
We hebben nog even overwogen om morgen een tocht naar het eiland Elba te maken. Maar de weersvoorspellingen daar zijn niet best. Dus die laten we voor wat het is.
Tenslotte hebben we de dag afgesloten in ons, sinds gisteren, favoriete restaurant. We waren alleen te laat voor een foto van de toetjes. š¤£
Fijne avond!
Geschreven door Esthers.camperreizen