Ons huisje “ op wielen”

Nederland, Valkenburg aan de Geul

Het is weer zover, het kriebelt en we zijn weer onderweg. Aanvankelijk zouden we half april zijn vertrokken, maar door omstandigheden is dit half juni geworden. Nadat we verleden jaar eerst een weekje hebben “ proefgedraaid” met een camper, viel de keuze dit jaar op een langere periode dan die ene week. Op het moment dat ik dit schrijf zitten we in de buurt van Etretat, iets boven Le Havre in Frankrijk. Wat een verschil; was het gisteren nog 34 graden, hier is het op dit moment 17 graden. Vanmorgen zelfs 14, een verschil van twintig graden. Onvoorstelbaar, maar goed dat we ook kleding voor de koelere dagen bij ons hebben. Onze reis gaat dit jaar naar Normandië en Bretagne. Vier weken rondreizen in een supermooie camper, gehuurd bij RZ Campers in Venlo. Venlo??? Of all places, ja toevallig daar verleden jaar terechtgekomen en het is zo goed bevallen dat we dit jaar opnieuw hebben geboekt.
Tegen 14.00 uur de camper opgehaald en na het inpakken en regelen van het papierwerk, zijn we vertrokken. Via Eindhoven, Antwerpen, Lille naar de golfbaan bij St. Omer.
Bij de baan is het toegestaan om met je camper te overnachten. Prima toch. Het hotel iets verderop heeft een uitstekend restaurant (lekker buiten op het terras gegeten aan de Golfbaan) Morgen 18 holes, we verheugen ons.

Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

hoe leuk zal dat zijn! En je golftassen mee, hoe goed wil je het hebben. Ik kijk uit naar verslag en foto's. En Bretagne is zo mooi en lekker oesters eten en veel stenen huisjes met hortensia's. Geniet er van en laat maar horen. Veel liefs, Emmy

emmy 2022-06-21 16:08:37

Hele fijne vakantie!!

Jacqueline 2022-06-21 17:42:00

Ohlala dat eten ziet er heel lekker en mooi uit!

Jacqueline 2022-06-21 17:43:52

Sjun! Veel plezier en kom gezond weer terug!🍀

Marijkr 2022-06-21 18:12:02

Ha Josette en Math, Heerlijk genieten, 4 weken de moeite waard! Lieve groetjes A en H

Hilda 2022-06-21 18:45:29

Fijne reis. Lekker genieten⛳️

Hens 2022-06-21 19:08:16

Fijne vakantie en geniet er van,ik vertrek donderdag morgen om 4uur voor korte vakantie met de meiden naar Rodohs groetjes 🌞😎🤗🙋‍♀️🙋‍♀️

Wilma van der Heijden 2022-06-21 20:23:31

Hele fijne vakantie gewenst.

Mireille 2022-06-21 21:37:18

De reis kan beginnen met supermooie camper! Fijne vakantie

Chris 2022-06-22 22:45:47
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.