Vandaag een regendag. Het ontbijt bij het hotel is goed, een reuzenei, yoghurt met verse vruchten en verse broodjes. We verwachten dat de eigenaren eigenlijk zo naar buiten gaan met het welbekende geldkistje van het programma bed en breakfast en de vraag stellen: hebben jullie nog tips voor ons.
We checken uit en doen gelijk de regenkleding maar aan. Het zal de hele dag blijven miezeren.
We klimmen het dal uit, lopen op grote hoogte langs de Obersee en bereiken een stuwdam.
Het wordt dan flink klimmen. Door de bossen bereiken we een hoogvlakte. We komen een spookdorp tegen.
Ooit is het een militair terrein geweest (militair terrein Vogelsang) je ziet er enkel nog barakken en gesloten deuren van een mega kazerne. Allemaal verlaten en de bomen groeien door de huizen. Enkel een kerkje staat er nog, wat "gerenoveerd" is.
Af en toe hebben wij een mooi uitzicht op de slingerende rivier en de regen stopt zo nu en dan even.
We eindigen vandaag in Gemund, een dorpje met een supermarkt. We kopen daar wat, zoveel winkels zien we namelijk niet. Vanavond overnachten we bij een gasthaus. En morgen, morgen gaan we naar de nonnetjes.
Geschreven door Naar-het-zuiden