Chateau Porcien 28 km

Frankrijk, Signy-l'Abbaye

Gelukkig hebben ze ons verzoek vandaag wel gehonoreerd. We hebben mooi en droog weer besteld en dat hebben we gekregen ook!
De camping, waar we een extra dagje hadden willen staan, verlaten we toch. Het sanitair bestaat uit 2 niet af te sluiten wc's (met douche erin) en er is een colonne Belgische campers bij gekomen, die het hele weekend op de camping staan. Drukke toestanden en geen winkels in de buurt.
Bij een leuk meertje (Etang de la Herronniere), waar druk gevist wordt door een weekendvader met jong grut (de 5 jarige dochter wordt met visinstructies achter gelaten) drinken we koffie.
We verlaten de Franse Ardennen, eerst nog wat hogere heuvels, maar al snel wordt het minder hoog. We willen nog een brood kopen. En dat, dat is een lastige opgave. We stievelen dorp na dorp af. Het enige wat we kunnen kopen is een begonia, maar daar zijn we niet voor gekomen. Alhoewel het wel een Franse begonia is.
Ja, zo kan het zijn dat we toch meer moeten lopen dan we van plan zijn. Behalve de onderkomens zijn de winkels ook een speurtocht.
Wel mooie vergezichten, de maisvelden en koolzaadvelden wisselen zich af met een klaproos. Pas na zo'n 25 kilometer dient zich een supermarkt aan, maar dan is de dag al voorbij. Ondertussen zijn wel al onze leftovers uit de tas opgegeten. In Chateau Porcien vinden we onderdak in een Pelgrimshuis. Bij een barretje koop je voor 10 euro per persoon een toegangscode. Wat krijg je dan: bed, bad en kookgelegenheid. Ik zeg: doen.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.