Chaumot Rustdag

Frankrijk, Chitry-les-Mines

Vandaag een rustdag. Het leek wel of we op een camping op de Veluwe staan. 99% van de camping gasten is Nederlands.
Een uitgebreid ontbijt, een wasje en 's middags naar Corbigny. Corbigny is een plaats wat een beetje leeft. Tweederde van alle terrassen doen we aan. Een kapper wordt nog bezocht (na 3 kappers die het te druk hadden, maar gelukkig had een 4e kapper wel tijd om een nieuwe coiffure aan te meten).
De Aldi wordt nog bezocht en 's middags borrelen we met Joop, die inmiddels ook op de camping aangeschoven is. En met Frank & Mieke uit Winterswijk, die een compleet borrelarrangement met toastjes, kaas en andere lekkernijen klaargezet heeft.
Kijk, zo'n rustdag moeten we vaker nemen.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Aii das nog eens genieten 👍👍

Riet Mob. 2022-06-12 21:28:28

Suc6 morgen met de tour de France á pied et chanté

Heino 2022-06-12 21:36:44

Oh,hebben ze daar ook een kapper Cor?😂😂 Heerlijk zo rustdag. Proost🍺

miranda 2022-06-13 10:02:50
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.