Dag 63, Roncesvalles naar Larrasoaña, ca. 27 km

Spanje, Roncesvalles

Vanmorgen al op tijd wakker geworden. Voor de lichten aan gaan om 6 uur dus. Best redelijk geslapen eigenlijk, als je de enorme zaal bedenkt waar we sliepen. Overigens was die heel netjes in hokjes voor vier verdeeld met een gratis kluis voor je spullen. Maar voor het geluid maakt dat niet uit want van boven zijn ze open.

Ik heb er spijt van dat ik ontbijt heb besteld want dat is pas om zeven uur. En het bestaat uit één flinke snee geroosterd brood. Vanaf morgen maar zonder ontbijt op pad en hopen dat er net zoveel barretjes zijn onderweg als vandaag.

Mijn eerste echte café con leche gedronken in zo'n barretje. Echt lekker.

De route gaat veel door bos. Erg mooi en vergeleken met gisteren super makkelijk.

Goed dat ik niet heb gereserveerd in de aangeraden albergue in Zubiri. Ik loop er makkelijk nog vijf kilometer bij en beland in een privé herberg in Larrasoaña waar 40 mensen kunnen slapen, albergue San Nicolás. Ook veel maar dan wel in echte kamers met drie stapelbedden.

Met een Duitser, Chileense, Hongaar en een Mexicaanse Amerikaan op het terras zitten praten en daarna met ongeveer twintig mensen samen gegeten. Was beide erg gezellig.

Morgen al weer een echte stad, Pamplona. Is maar 15 kilometer. Misschien loop ik er doorheen en slaap verderop. Kijken hoe het weer is en hoe mijn pet staat.

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Goedenavond Elly, Ik zie op de kaart dat je het einddoel al aardig begint te naderen. Geweldig!🌞🌞🌞 Veel succes met het overige deel van de route, je haalt het absoluut. Groetjes! Peter.💚❤

Peter van Dalen 2017-05-12 21:28:31

Geweldig dat je in Spanje bent aangekomen! Mucho suerte. Groeten uit Hilversum

Rosemarie 2017-05-12 22:00:25

Geweldig Elly. Wat ben je al ver zeg. Sterkte en Succes toegewenst. Groetjes van ons hier uit Tiel :-)

Jaap en Sandra 2017-05-12 22:46:01

Mooi om je een beetje te volgen zo. Knap hoor, zoals je het doet ! Nog heel veel plezier en succes op je tocht door Spanje. Lieve groet, Maria.

Maria van Klingeren 2017-05-12 22:47:33

Al twee maanden ben je op weg, geweldig Elly! Wordt het nu file-lopen? Ben benieuwd hoe Spanje je zal bevallen. En daarna, het Tielse... Nog een heel goede tocht gewenst. Hartelijke groet, Toos

Toos Groen 2017-05-13 10:57:15

Bijzonder om te lezen hoe soepel je de bergen van Pyreneeën hebt genomen en hoe internationaal je flink gegroeide gezelschap nu in Spanje is geworden! Weer veel plezier op het Spaanse deel van je lange tocht!

Mia 2017-05-13 11:16:40

Hallo Elly, je bent al een heel eind, knap hoor. Ik ben weer terug van mijn 14daagse reis door Toscane, wij hebben het wel luxer gedaan door in hotels te slapen. Maar ik heb wel met rugzak op gelopen! Veel plezier met je volgende wandelingen

Marlou 2017-05-17 09:48:32
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.