Roth

Duitsland, Roth

Vandaag vroeg op. De buurvrouw van de camper naast ons vertelde gisteren over de wegwerkzaamheden aan de tauern autobahn en de tunnel. Op de heenreis stonden ze 2 uur in files! Dus deze morgen vertrekken zij om 06.30 uur.
Nou, met zo’n boodschap ga je naar bed en ben je ook vroeg wakker. Wij vertrekken rond 07.00 uur. En ja, veel werkzaamheden maar gelukkig niet veel stilstaande files.
Dan zijn we de eentonigheid van de snelweg zat en gaan weer binnendoor.
Eindigen op een parkeerplaats voor campers. De electriciteit paal is uitgeschakeld maar we staan dus op eigen voorzieningen. Voor €5 én legaal. Het is maandag, dus Ruhe Tag. En dat is te merken in het stille, leuke , kleine dorp.
Dan maar fietsen, zo’n 25 km door de mooie bossen en agrarische landerijen.
We staan met nog een camper voor de nacht.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.