Het is soms een gepuzzel om een goede overnachting’s plek te vinden. Soms lijkt het prima maar wanneer je dan eenmaal geïnstalleerd bent, gebeuren er dingen die je niet verwacht. Zo ook afgelopen nacht.
S’avonds waren er al ‘jongelui’ op hun motor heen en weer aan het rijden over de parkeerplaats zo leuk langs de Donau. En vriendjes met meer geld deden dat met hún populaire auto, met uitlaat die een harde naverbranding heeft. Heet dat zo ?
Maar goed: een groot verkeersbord bord geeft aan dat van 20 - 05 uur er alleen maar campers, bussen e.d. mogen komen.
Maar blijkbaar wordt er niet gehandhaafd. De ‘hangjongeren ‘ lieten met tussenpozen van zich horen. Tot half twee!!!!
Dus niet zo lekker geslapen.
Vanochtend rijden we over de B8 naar Passau en de grens over. Een mooie tocht waarbij we op een gegeven moment de bergen zien met sneeuw of gletsjer delen. We zijn in Oostenrijk! Vriendelijke mensen, andere gewoontes. Haast overal met cash, bar-geld, betalen. Mooie dorpen met huizen en gebouwen in pastelkleuren.
Met onze vriend, Pieter, die op afstand ook onze reis doet maar wel met omleidingen, contact gehad. Passau gaat niet de ontmoetings plaats worden. Andere keer , andere plaats.
Onze overnachting is deze keer bij een Gasthof annex uitspanning. Midden in de bossen/bergen en bij een meer. Het is stil!!!
We staan samen met een busje voor de nacht.
Het gaat een mooie nacht worden. Hier geen noorderlicht; we blijven sowieso niet lang op.
Morgen weer een nieuwe dag………….
Geschreven door Jacques-en-Lies.reisverhalen