Tegenstelling!

Albanië, Borsh

Vandaag gaat de tocht richting Himare. Een prachtige kustweg met tal van strandjes waar het zeer rustig is en aangenaam vertoeven is. Dat is de aanwijzing……….
Maar je weet nooit wanneer dat begint.

Dus wederom bergwegen met kronkels omhoog en omlaag, van de kust af en soms er iets naar toe. In de verte zien we af en toe de zee. Dan de stad Sarandë. Een badplaats van jewelste. Groot, heel veel hotels. Een groot cruiseschip van de Holland America Lijn laat passagiers uit die waarschijnlijk of gaan winkelen of met de bus een excursie gaan maken. Deze plaats bestaat alleen maar uit hotels, lijkt het. Onze route kronkelt er doorheen. In de verte zien we veel bebouwing met woontorens, gelukkig buigt onze route af en met 15 minuten rijden we door een soort niemandsland.
Een dorpje met een dorpsplein en een zeer oude boom waarbij de open gaten zijn dicht gemetseld is een plek voor een bakkie in een lokaal café.

Dan rijden we door en komen via kronkelige wegen langs de kust bij het plaatsje Borsh. Ook een badplaats. Maar kleinschalig en nog in opbouw. Via de ‘boulevard’ van grint en losse stenen rijden we zomaar een eind langs het strand. Dan is dit een mooie plek. We gaan met de deur naar de zee staan.
Zwemmen, genieten van het ‘tropische’ klimaat en de uitzichten.
Mooi en zo wordt ook de nacht.

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Ziet er lekker uit allemaal. Enjoy!

Rinus 2024-06-03 20:53:14

Mooi plekje 🌅

Joyce 2024-06-03 21:06:03

Tafeltje op het strand, drankje, hapje en mooie zonsondergang. Wat wil ‘n mens nog meer op zo’n moment.

Peter 2024-06-03 21:33:10

IMHO, de mooiste fotos tot nu toe... IMHO2: Moet de egel geen schildpad zijn?

jeroen 2024-06-04 02:20:49

Wat heerlijk! Lekker bij de zee!!

Marianne 2024-06-04 09:04:34

Ziet er allemaal heel mooi uit. En de heerlijke zee op de achtergrond. Wat wil je nog meer. Hé Nog veel plezier allemaal. En voorzichtig o de bochtige weggetjes

Margreet 2024-06-04 11:32:48

Wat een mooi leven hebben jullie. Dat zouden we allemaal moeten doen als het het toe laat om zo te kunnen genieten!!! Ik zeg het wel tegen Rob als je niet meer hoeft te werken gaan wij net zo genieten als Lies en Jacques😉. Ook al genieten wij nu ook enorm van de vakantie met de kleine Saar.😉😍

Irene Stalenhoef 2024-06-09 08:57:50
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.