Finaal afscheid.

Moldavië, Strășeni

De dag begint rustig. Boodschappen doen bij de lokale supermarkt. Dan een bakkie. En terug bij de camping de vervolgreis inkleuren en verkennen.
Dankzij de info van Peter en Eelke maken we een deel van de ANWB Karpaten reis onze terugreis. De plaatsen staan opgeschreven en de kilometers genoteerd. We kunnen een paar dagen vooruit.
Dan rijden we naar het centrum. Een aantal vrijwilligers is al eerder gegaan om een ‘Hollandse ‘ maaltijd voor te bereiden.
Om 16.00 treffen we daar de meeste mensen waar wij de afgelopen 2 weken mee zijn opgetrokken.
We weten allemaal dat dit het laatste samenzijn zal zijn. Iets onwerkelijks. Zeker gezien de keren waarbij wij samen intense momenten hebben beleefd.

Wederom dankwoordjes over en weer. Aan de directrice en de hoofden van day-care en 24/7 worden symbolisch de goederen aangeboden welke door giften tot stand zijn gekomen. Emotionele dankbaarheid alom.

Dan, op zijn Moldavisch, wordt de muziek aangezet en dansen we op de Kozak achtige snelle muziek met elkaar. Één familie.

De staf gaat volgende week in zonder die Nederlanders steeds tegen te komen. En wij camperen op onze eigen manier richting huis. De één zo snel mogelijk, de ander naar een camping in Roemenië om een paar dagen uit te rusten. En wij, wij gaan op weg via de noordelijke kant van Roemenië.

Nieuwe wegen, nieuwe horizonten.

Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

Heerlijk dat er reden is om te dansen. Chassidim zouden zeggen: er is altijd gelegenheid om de dansen. Een goede reis verder!

Jaap Huisman 2023-09-16 21:35:17

De klus is geklaard, nu op weg naar huis. Goede thuisreis gewenst!

Rinus 2023-09-16 21:49:08

Goede thuisreis.

Minke 2023-09-17 07:47:56

Na al jullie goede werk nu een fijne welverdiende ‘rustige’ thuis-reis!

Jos van Wijk 2023-09-17 08:29:19

Gezellige afronding van een zinvol verblijf. Nu nog even lekker ‘camperen’ met zijn tweeën. Mooie rit door Roemenië gewenst!

Eelke 2023-09-17 10:46:15

Fijne en mooie reis door noord Roemenië!

Jeannette 2023-09-17 14:47:10

Geniet nog van jullie terugreis met onvergetelijke herinneringen.

Sita 2023-09-17 16:47:35

Wat een bruisend afscheid van jullie enerverende "Klus' met een hoofdletter, lekker de emoties laten zakken en voor straks een hele mooie thuis reis gewenst!

Joop van Os 2023-09-17 20:18:59

Wat heerlijk dat er zoveel gedanst wordt! Hele goede trip weer huiswaarts!!! Zal wel weer even wennen zijn om "toerist" te zijn ipv werker!

Marianne 2023-09-18 02:25:11
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.