Geschreven door Jacques-en-Lies.reisverhalen
Wat jammer van de laatste dagen, maar wat hadden jullie een energie deze reis. Beterschap en goeie en veilige reis naar huis gewenst. Gezellig dat jullie er weer aankomen!
Eelke 2022-11-08 07:08:57
De reis is bijna het einde. Da tis ook nog wel een dingetje terug naar Nederland. Als je zolang me geklaard bent geweest. En zo’n prachtige reis heb gemaakt. Hoop dat jullie vandaag weer wel wat beter zijn en nog kunnen genieten van al dat moois daar. Maar vooral van Marianne en haar man. Liefs en tot snel. Ik ben wel heel benieuwd naar jullie live verhalen. Dikke knuffel😘😘💋
Irene Stalenhoef 2022-11-08 09:27:51
Ik hoop dat jullie weer een beetje fit zijn voor de reis terug. Ik heb genoten van jullie verslagen. Heel goede reis terug en neem nu tevoren genoeg rust! We zien elkaar gauw weer.
Pieter 2022-11-08 10:05:58
Jammer van deze persoonlijke energiecrisis. Maar gelukkig nog even tijd om te herstellen voor de retourvlucht. Sterkte!
Jaap Huisman 2022-11-08 11:00:21
Beterschap en goed dat jullie nu zwak en ziek zijn en niet midden in jullie reis... Wij zijn inmiddels weer terug uit Barcelona en lekker in Amsterdam. Een goede terugreis gehad en wens dat jullie ook! X
Jeroen en Atreya 2022-11-08 23:46:19