Geschreven door Jacques-en-Lies.reisverhalen
Voordehand liggend antwoord op je vraag zou natuurlijk kunnen zijn om de schoorsteen schoon te maken...hebben ze daar ook pieten?
jeroen 2021-07-15 22:03:55
Wat een mooie plekken komen jullie weer. Het is weer genieten voor jullie.En super leuk om jullie zo te volgen. Rob zegt dat jullie misschien in de buurt hun de golfkartonfabriek komen in Pitea aan het eind van het meer. Zowiezo nog een mooi stuk rijden. maar wie weet is het misschien leuk om te weten. geniet nog maar van deze mooie trip. Dat doen wij ook maar iets minder actief dan jullie haha. groetjes liefs
Irene Stalenhoef 2021-07-16 14:55:30
Hoi Irene, Piteä ligt vlak voor Luleå, en met een beetje geluk komen we daar langs. Kent Rob dat gebied? Wij zijn lekker aan het reizen, af en toe wild kamperen dan weer een camping als die leuk is. De natuur is fantastisch. Groetjes aan iedereen daar.
Jacques-en-Lies.reisverhalen 2021-07-16 18:46:16
Fijn dat jullie het naar je zin hebben en weinig last hebben gehad van de regen zoals hier i n Limburg. Leuk dat jullie het naar je zin hebben en weinig last hebben gehad van de regen zoals hier in Limburg.Wat is wild kamperen en mag dat ? De foto's zien er prachtig uit,ga zo door. Groeten Jacques en A rnold
Arnold 2021-07-17 22:40:38
In Scandinavië geldt het zgn ‘allemansrecht’. Dat wil zeggen dat je overal mag zijn en overnachten zolang je je aan regels houdt. Zoals rust, geen vuil achterlaten en een bepaalde afstand van bebouwing zoals woningen. Dus in dit grote gebied kun je op een mooi plekje gaan staan en de nacht doorbrengen.
Jacques 2021-07-18 09:39:58
Wat een leuke verhalen iedere keer,ikreis een beetje mee!
Elsje 2021-07-22 12:55:46