Nog steeds woestijn. Gek he?

Namibië, Uis

De Brandberg is een 2573 hoge berg die opduikt als je uren lang door de woestijn gereden hebt. Woestijn, deze keer zand, zand en zand. Brandberg is het hoogste bergmassief in Namibië en zichtbaar vanuit Uis. Onze volgende bestemming.
Overigens de camping in Swakopmund was een modernere camping. Je had je eigen douchegelegenheid en toilet. Jammer wel weer dat op de muur om de camping heen geëlektrificeerd draad gespannen was.
Maar goed, ook in Uis is er een sanitaire voorziening bij de plaats. Om een of andere reden heeft de ANWB wel 4 campers rond een plaats gezet. Daardoor staan er 2 daarvan in de volle zon. Wij niet omdat we op het juiste moment binnen kwamen!!??
Uis is een oud mijnbouw plaatsje midden in de woestijn. De tin mijn is sinds 1951 open geweest maar in 1990 gesloten. Daardoor is de levendigheid van het plaatsje behoorlijk afgenomen en de armoede toegenomen. Het schijnt dat men bij de plaatselijke supermarkt staat te bedelen om geld en eten. Toen wij daar waren was er veel volk maar wij hebben het niet gemerkt.
Het is intussen 35 gr geworden. Het zwembad(je) geeft afkoeling.
Vanavond Een gezamenlijke borrel gevolgd door een etentje, alles in de buitenlucht.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.