14. Kurintar

Nepal, Darechok

Zondag - maandag 12 - 13 februari

Na de trekking rijden we in de richting van Kathmandu over de highway min of meer onder de Himalaya langs.
Deze weg is een grote bouwput, werkelijk de hele weg is opgebroken om er een vierbaansweg van te maken (Een Chinees project). Dat betekent dus 5 uur rijden over een hobbelige stoffige route met weinig uitzicht. Ook alle groen in de omgeving is met een dikke stoflaag bedekt.
Pas het laatste stukje tot Kurintar is weer stofvrij.
Over de rivier Trishuli ligt een mooie hangbrug, daar gaan we over naar ons hotel dat op een half uurtje lopen aan de overkant ligt.
Summit River lodge ligt prachtig afgelegen met uitzicht op de rivier. De tuin is sprookjesachtig mooi aangelegd met diverse terrassen, mooie heggetjes grasveldjes, zwembad en verspreid liggende lodges. Vanaf onze lodge hebben we mooi uitzicht, beschikking over onze gezamenlijke koffie/thee/water-bar en een stoeltje om buiten in de zon te zitten.
Hier kunnen we het wel een dagje uithouden. We besluiten om vandaag dus niet aan de optionele excursie, met de kabelbaan naar een hindoe tempel boven op de berg, deel te nemen.
Na het uitgebreide ontbijt op het terras, drinken we koffie bij onze lodge. Daarna nog een stukje wandelen nar de rivier en dorpje.
De middag lekker luieren aan het zwembad.
Vandaag was een zonovergoten dag , ruim 20°, maar de bergen waren nog wel wat heiïg.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Goeiemorgen Gre en Adri. Ja, dat was een vermoeide bustocht. Maar toch weer veel gezien. Doen jullie goed, om even goed uitgerusten Fijn dat het ook mooi weer is. Hartelijk bedank voor de foto’s,bij het reisverslag. Wens jullie nog mooie dagen Voor nu een hartelijke groet lia.🍷🍷🙋🏼‍♀️

Lia 2023-02-14 05:28:46

Leuk om elke dag je verslag te lezen En de foto’s te bekijken Geniet van alle mooie dingen dan genieten wij op afstand mee Groetjes , Ineke en Wim

Ineke 2023-02-14 09:46:54
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.