03. Blekedinge: Camping Snapphanen

Zweden, Simrishamn

Vrij 15 juli
We rijden vandaag een stuk langs de kust verder. Deze glooiende en heuvelachtige omgeving kenmerkt zich door landbouw, vnl graan, aardappelen en bieten.
Onderweg een stop in Simrishamn een mooi vissersplaatsje met een aan vissers geweide pelgrimskerk en huisjes in pastelkleuren met uiteraard stokrozen voor de gevels.
Bij Kristianstad stoppen we nog even bij Vattenrik (=waterrijk), een natuurgebied met veel houten wandelpaden en een mooi opgezet natuurcentrum bij de stad.
We rijden nu de provincie Blekedinge in.
Ten noorden van Kristianstad verandert het landschap, nu veel bos en meren.

Vrij 15 - zon 17 juli
Na een telefoontje weten we dat er op de naturist camping Snapphanen plaats is.
Wat ligt deze mooi, op een iets glooiende helling hebben we prachtig zicht op het kleine meertje. Grote gezamenlijke bbq plaats en elke avond de sauna aan.
Hier gaan we ons wel een paar dagen vermaken.
Wat een relaxte plaats is dit. Bijna iedereen spreekt wel duits of engels hier en wil graag iets weten en/of vertellen.
Zo leren we veel over plaatsen die we zouden moeten bezoeken.
Op zaterdag is het wisselend weer: zon, wolken en regen wisselen elkaar de hele dag af. Deze dag is op de camping het jaarlijkse 'Western feest'. Iedereen verkleed, spelletjes en twee varkens op de grill. Dus in de avond een gezamenlijke maaltijd, met zang en een loterij. Leuk om de Zweden zo 'kneuterig' mee te maken.
Op zondag gaan we een zelf uitgezette fietstocht (komoot) fietsen. Zo ontdekken we dat buiten de hoofdweg en kleinere wegen er nog veel wegen zijn die met een soort gravel zijn gemaakt. Zo fietsen we overal het bos door langs diverse meertjes, en op de meest afgelegen plaatsen staan nog van die mooie rode Zweedse huisjes.
En prachtige fietstocht van 42 km , met veel hoogte verschillen.
Onze nieuwe Koga fietsen doen het hier geweldig.
We sluiten de dag af met een gezamenlijke 'restjes bbq' van gisteren.

Camping Snapphanen 3x €22 (zonder card)

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Iieve Adri en Gre. Bedankt voor jullie leuke afwisselend verslag. En mooie foto’s. Ik reis weer een stukje met jullie mee. Fijn dat jullie goeie fietsen hebben. Boffers zijn jullie,dus geniet verder . Warme Hollandse groet,lia.🌞🙋🏼‍♀️🚴‍♀️🚴‍♀️

Lia 2022-07-18 19:15:18

Geweldig relaxt land, he? Natuur genoeg en altijd vriendelijke mensen.. Zo leuk om te zien en ja met deze fietsen komen jullie overal. Bedankt voor he tgeweldige verslag en foto"s zoals altijd top!! Groetjes van ons.

Fanny 2022-07-24 14:34:21
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.