Vandaag vroeg op het strand, althans...Laura. Ik ga eerst met de scooter naar de andere kant van het eiland. De kant van de haven, waar Sairee Beach ligt. Een heel andere kant van het eiland, dat valt meteen op. Ik ga op zoek naar een goedkoop hutje. Die heb ik al gauw gevonden. Voor 9 uur is dat geregeld. Rond 10 uur zitten Laura, die inmiddels gepakt heeft, en ik aan het ontbijt. Een shake, dat is hier toch echt wel de benzine voor de toerist, had ze al besteld. Wat rijst en muesli volgde gauw. Na het ontbijt stuurde ik Laura gauw naar het strand. Ik ging naar de kamer om uit te checken. Backpack en alle andere tassen, ze stapelen zich op aan het einde van de reis, op mijn rug en toen met alle kilo's op de scooter naar Sairee Beach.
Op de terugweg nog wat fruit ingeslagen en een kaart in het paspoort van Laura geplakt, ben benieuwd wanneer ze die ontdekt.
Daarna zo snel mogelijk, voor 11.30 am de scooter terugbrengen en het zand tussen mijn tenen voelen en de zon op mijn huis, het water in mijn bikini.../Paradise/!
Dat was snel over, alsof het weer meetreurd..../regen/? Nee he...naja, bikini was wel droog, dus Laura ging inpakken na de lunch. Ik bleef nog even in het restaurant. We hadden nog net tijd voor en spelletje Carcasonne, our favorite! Voor het eerst met tegenzin, want het is Laura's laatste dag, win ik /weer/ ;-) een spelletje, en niet zo'n klein beetje ook zeg. Dik verslagen! Heerlijk toch wel, mijn geluk in het leven lacht me toe op mijn manier...AAHHIIIIII!
Het was hoog tijd voor Laura om te vertrekken. De pick-up stond klaar, ik stapte erbij, want moest toch ook naar die kant van het eiland. Kan ik haar meteen uitzwaaien vanaf de boot, net Sinterklaastijd...toet toet! We sluiten deze onwijs leuke tijd af met een big hug. Goede reis, morgen mailen we nog even voor ze incheckt op het vliegveld.
Tja...en dan ben ik weer alleen. Wat ga ik doen. Ehm...mijn terugrit boeken? Duiktour regelen? Of gewoon de zon en het zand maar weer's opzoeken? Die is er helaas niet, dus optie een en twee. 's Avonds na een heerlijke koude douche met het krijgertje 'Does my bump look big in this?' op een gezellig terras gaan zitten. Dinneren en de foto's van de afgelopen drie weken nog eens bekeken. Wat een toffe tijd hebben we gehad. Nog een paar dagen en dan is het echt voorbij, jak!
Tot laat genoten van mijn boek, het vuurwerkschouwspel en de loungemuziek die steeds harder ging. Niet veel later kroop ik weer onder de klamboe.
Geschreven door Loes