En door...met de reis naar de zomer🌞

Duitsland, Edlhausen

Poeh....dat was een warme avond, s nachts koelde het gelukkig flink af. Om 6.30 uur is Leah wakker en wij ook. We gaan lekker douchen en op ons gemakje ontbijten. Het beloofd 32 graden te worden.Beter is het om op tijd te gaan rijden. Eerst nog even de energie eruit bij de kids. Lekker voetballen met papa.
We vertrekken rond 10.00 uur, eerst nog een bezoekje aan de plaatselijke bakker. We gaan ook even de supermarkt in, een piepklein dorpswinkeltje, maar er is van alles te krijgen. We kopen onze yoghurt en maken een praatje met de winkeljuffrouw. Het is nu weliswaar heet, veel te heet, verteld ze, maar er was veel regen net als bij ons in NL.
Ik praat eigenlijk nooit Duits, maar ik kan me best verstaanbaar maken, zo blijkt. Af en toe wat Nederlandse woorden erdoor, maar blijkbaar voldoende verstaanbaar voor een kletspraatje.
Bij de bakker loopt t water ons in de mond, zoveel lekkers staat ons " aan te kijken". We beheersen ons, kopen pretzels, inmiddels favoriet bij Milan, en wat kaiserbroodjes en croissants, met chocolade, dat wel.
Het is tenslotte vakantie!
Genoeg om onze buikjes onderweg te vullen.
En zo volgen we onze route via Regensburg naar Oostenrijk.
De natuur is prachtig groen, dat wil wel met al die regen die ook hier veelvuldig is gevallen.
Tegen 12.00 uur rijden we de grens over en zijn we in Oostenrijk. Wel even klooien voor een vignet en tol.
Het kantoorgebouw is dicht. We moeten onszelf helpen bij een automaat. Er staan veel mensen, net als wij, die hier even aan moeten wennen, er zijn een aantal keuzes over de te volgen wegen en tunnels.
Terug naar de camper om de route op te zoeken, terug in de rij voor de automaat. Maar t lukt ons en we hebben een digitaal vignet en digitale tol betaald. Dus we kunnen verder.
Onderweg peuzelen we onze pretzels en broodjes op.
Gelukkig geen lange grenscontroles, dat is aan de andere kant van de weg wel anders. Kilometers lange rijen wachtenden auto's, een grote politiemacht die de autos controleren. En dat in de hitte. Poeh. Dat blijft ons gelukkig bespaard!
We vervolgen onze reis en rijden door tot een uur of 16.00 uur. We hebben een camping gevonden langs de route, met een zwembad. Daar hebben we zin in!
Eerst nog even wat flesjes water gekocht en broodjes voor het ontbijt, waarna we doorrijden naar de camping.
We parkeren de camper en gaan als eerste op zoek naar onze zwemkleding.
Het zwembad is een gemeente zwembad waar de campinggasten gratis gebruik van mogen maken. De ingang is pal naast ons plekje. Heel dichtbij. Het zwembad is fantastisch, verkoelend en met grote glijbanen. We komen helemaal bij en genieten van het verkoelende water. Het is 18.00 uur en 35 graden.
Na een uurtje gaan we het water uit en schuiven aan op het terras van het zwembad. We eten frietjes en een hamburger.
Na het eten nog heel even fietsen, we hebben de fietsen meegenomen voor de kids. Het koelt heel langzaam af.
Wanneer de kinderen naar bed gaan, zitten wij nog heerlijk buiten. Er staat een picknicktafel naast onze plek, dat is handig!
Een zwoele zomeravond.....eindelijk.🍹🍸
We hebben er wel meer dan 1000km voor moeten rijden🤔.
Hopelijk komt de zomer ook snel aan in NL.
We kunnen hier wel aan wennen....en in Kroatië is het komende week 36 graden. Ik weet waar ik te vinden ben
🤽‍♀️.
Maar zover is het nog niet. Morgen nog ruim 4 uur rijden . Het zwembad op deze camping gaat morgen om 8.00 uur open.....
Wie weet start ik de dag nog met een frisse duik.
Nu eerst lekker slapen straks.
Tot morgen!

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Oh men, 35 graden.. 🤪 Da's wel even wat anders dan hier. Dan is een zwembad naast jullie plek wel héérlijk!

Cokkie 2024-07-15 21:19:48

Heerlijk he, water. Je grootste vriend op O'n warme dag. Geniet er van allemaal. Op naar morgen 🙏❤️

Angela 2024-07-15 21:20:46

Zo gave fotoos . Nog effe door bijten en bestemming bereikt. De reis is ook echt vakantie he..goed gedaan jongens Maar 35graden is toch wel een beetje teveel van het goede. Is meer reuma weer dus toch ook weer lekker Mam en ik redden het aardig hoor.alleen moet ik er ff aan wennen dat ik s'avonds moe ben En dat is niet mijn gewoonte Maar gaat lekker. Weer net als voor de corona in mijn uppie boodschappen doen . Is weer eens iets anders. Bij lidle zijn ze lief voor mij Als ik mijn karretje inlever en wankel een beetje.meteen een vrouw die mij terzijde stond en de kassalade nam mijn mobiel over voor de reclame dingen. Dat is dan weer leuk als je alleen bent. Rustige nacht toegewenst en goeie trip naar de plee. Slaap lekker Dikke kus

Ikke 2024-07-15 21:30:51

Owww heerlijk hoor zo relaxed reizen...genieten! Leuke foto's weer. 😘

Ria 2024-07-15 21:35:15

Heerlijk die temperatuur en een zwembad naast de camper! Nog even en jullie zijn op de plek van bestemming! Heel veel plezier en GENIET!!!

Patricia 2024-07-15 21:54:06

Zo luitjes weer wat dichterbij bij jullie bestemming. Morgen nog en dan daar blijven en vakantie vieren. Dat doen jullie al he. Heerlijk weer om je verslag te lezen en de foto's zo gezellig en leuk. Slaap lekker en tot morgen Dikke knuffel 💋💋💋

Mam 2024-07-15 22:12:13

Wat heerlijk toch zo'n camper en een beroepschauffeur achter het stuur, pure luxe en jullie genieten er met volle teugen van Dutje onderweg En dat is inderdaad een zwembad zeg. Top

Nelly 2024-07-16 09:52:20
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.