Op reis

Nederland, Rotterdam

De wekker gaat om 6.45 uur, was niet nodig, want ik was al om 4.30 uur wakker.
We gaan op reis, pa en ma zijn al klaar voor de reis , ook niet veel geslapen, Valerie is ook wakker, Jochum heeft er nog wat moeite mee. Maar om 7.30 uur vertrekken we uit huis richting station Barendrecht.
We stappen uit in Rotterdam en zien daar Danielle,Ravin, Milan en Leah. Ze hebben het druk met hun eigen koffer te rijden, zo schattig!
Nog ff een bakkie doen, voor dat de trein naar Brussel gaat.
Verwarring...de trein blijkt niet volgens planning te rijden. Danielle vraagt een passerende NS medewerker om raad. We moeten naar Breda en daar overstappen.
We rijden weer langs Barendrecht.
We zwaaien maar ff.๐Ÿ™Š
We stappen over en gaan verder naar Brussel Zaventem.
We hebben tijd zat, we eten nog wat op ons gemakkie en gaan dan boarden.
We reizen met het Smurfen vliegtuig.
Ik wist niet dat t bestond, maar voor de kids heel leuk natuurlijk.
Nu maar hopen dat Gargamel niet meereist.๐Ÿ˜œ

De vliegreis duurt lang, vierenhalf uur, maar t voelt als acht.
De kinders doen t hartstikke goed. Milan vermaakt zich met zijn Nintendo en met ome Jochum. Leah drentelt van opi naar omi en weer terug naar tante Valerie. En af en toe een tussenstop bij oma.
Als we geland zijn, halen we ons visum op en de koffers. Een prive transfer brengt ons naar het resort. Een aardige knul begeleid ons en vertelt wat over zijn land. Het gaat al snel over voetbal tussen de mannen.
Om 21.30 uur zijn we eindelijk in het resort. Het is nog 30 graden nu. Na het inchecken ga ik met opi naar t restaurant om nog wat te eten te halen. De rest van de familie gaat mee met het personeel dat de koffers naar onze kamers brengt .
Ik pak alvast wat kippenpoten en broodjes met beleg.
Als we allemaal in t restaurant zijn, eten we wat en dan snel naar onze kamers. We zijn moe....vooral de jongste twee en de oudste twee.
Wat een lange dag!
Ben benieuwd hoe we de dag morgen gaan beleven. In ieder geval veel uitrusten en genieten van de โ˜€๏ธ

Geschreven door

Al 11 reacties bij dit reisverslag

Lange reis, maar nu genieten. Veel plezier!!!โค๏ธ

Angela 2023-10-15 23:36:52

En nu lekker uitrusten en genieten! Veel plezier.

Patricia 2023-10-16 01:16:39

Dat was een lange dag. Ziet er heel gezellig uit en het smurfen vliegtuig ook, haha. Met 30 graden wordt het voor jullie nog even lekker nazomeren daar.

Cokkie 2023-10-16 05:29:19

Wat ontzettend leuk dat jullie samen op vakantie gaan! Zie uit naar jullie belevenissen! Dikke knuffel voor jullie en heel veel plezier! ๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜

Karin 2023-10-16 05:56:24

weer een reisverslag van je, verheug me er nu al op. Fijne vakantie

Betty 2023-10-16 06:20:53

Wat een lange zit maar morgen kunnen jullie welverdiend relaxen, enjoy ๐Ÿ˜Ž

Ton 2023-10-16 07:03:05

Duurt even maar dan heb je ook wat ! Heel veel plezier ๐Ÿ˜Ž

Eveline 2023-10-16 09:30:11

2 pogingen gedaan voor een reactie maar vinger ff op het verkeerde knoppie ennn pleite alles.potv.

Ikke 2023-10-16 15:23:43

Ik volg evengoed je verslag, omdat je het allemaal zo leuk verwoord.we genieten. ๐Ÿ’‹๐Ÿ’‹๐Ÿ’‹

Mam 2023-10-16 15:56:19

Lekker reisje hoor. Wat een gedoe. Zoals gepland staan we klaar op perron 3 voor de trein naar Brussel. Alleen geeeen trein.danielle klamd een loslopende ns figuur aan ennnn we zitten verkeerd. Nou mirjam het hele verhaal van jou geeft de verdere reis weer. En zoals van jou gewend een krachtig en duidelijk ooggetuigen verslag maar zoals je zegt de oudjes ook moe. Neeee ik was kapot Uitkleden op.bed enn dood Maar monter weder op Zie uit naar je volgende verslag Kus

Ikke een ooggetuige 2023-10-16 16:28:30

Oei dat was dus een hele lange dag Gelukkig alles toch nog goed gekomen Smurfen vliegtuig ๐Ÿคฃnog nooit van gehoord. Wel heel leuk. Xx

Ria 2023-10-21 21:50:29
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.