Kakabekafalls, we zijn 3000 kilometer onderweg.

Canada, Conmee Township

Vanochtend lekker luieren. We videobellen met de familie en gebruiken deze ochtend om te rusten.Vannacht heeft het wat geregend, de ochtend was wat bewolkt.
Tegen de middag schijnt t zonnetje en gaan we weer op pad.
Een half uurtje hiervandaan is Kakabekafalls. Daar brengen we een bezoekje aan.
Het is ongelooflijk wat een enorme kracht deze waterval heeft, met donderend geraas stroomt het water naar beneden. We kunnen elkaar niet eens meer verstaan. Wat een kracht!
Deze Kakabekafalls zijn nog groter dan de vorige die we bezocht hebben.
Het lijkt wel elke dag nóg mooier te worden wat we allemaal zien. En genieten blijven we, volop😍.
We besluiten van de Highway af te wijken en een binnenweg te volgen. Onderweg even lunchen in de camper, ik maak een salade met knoflookbrood erbij. Ook de benzinetank is goed gevuld, want we komen de volgende 266 kilometer niet veel/ niets tegen.
Het is apart om te zien dat er nog zoveel sneeuw langs de weg ligt, terwijl het 24 graden is.
En dat het nog warmer wordt, merken we al gauw, als we eindelijk stoppen in Fort Frances is de klok weer een uur vooruit gegaan en is het 28 graden.
We zijn het rijden zat, het was inderdaad een hele lange weg....
We zien een Walmart. Daar gaan we wat boodschappen doen. En je vindt er altijd wat, vooral wat je eigenlijk niet nodig hebt 🫣. We scharrelen wat rond in de Walmart en gaan dan weer verder rijden, op zoek naar een overnachtingsplek.
We komen bij een RV park, in een park langs het water, alles is aanwezig en je mag er gratis staan, mits je niet langer dan 3 nachten blijft. Het is naast het politiebureau. Dus we zijn geheel veilig👮.
Het is inmiddels 19.30 uur en we zitten nog heerlijk buiten op een van de vele bankjes die dit park heeft. Goede plek, maar dan komt er luid toeterend een trein voorbij...hopelijk komen er niet te vaak treinen langs.
We zullen t meemaken, want rijden doen we echt niet meer vandaag.
Morgen gaan we naar Winnipeg. We zijn al een eind op weg en lopen behoorlijk voor op ons vooraf geplande reisschema. En dat is fijn, ik heb namelijk de wens om naar Vancouver Island te varen om daar orka's, walvissen etc. te gaan spotten.
Maar zoals we steeds zeggen tegen elkaar, we zien het wel. En dat heeft ons tot op de dag van vandaag, hele mooie dingen opgeleverd.
Wij gaan eten en straks slapen.
Voor jullie een hele fijne dag vandaag😘😘

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Wat is Canada mooi hè! Zo fijn pm met jullie zo mee te reizen. Dank je wel. Heerlijke dag weer. ❤️

Angela 2023-05-12 03:59:02

❤️wow slaap lekker xx

Helen 2023-05-12 06:52:07

Ik hoop dat de nacht je gebracht heeft wat je er van verwachte NL.rust veiligheid en uitgeruste ledematen. Leuk je weer ff gezien en gesproken te hebben. Je zag er goed uit met blije ogen. Kees ook trouwens al was dat meer een flits. Geweldige weergaven van Jullie indrukken op de gevoelige plaat Mooie fotoos Een Walmart binnen lopen is altijd een risico. Kom je buiten en kijkt in je kar hee , hadden we dat nou nodig. Als je met meerderen bent is er altijd wel iemand die zegt: weet je dat wel zekerrr. Fijn dat jullie voor op het schema liggen . Heb je wat marge voor an dere dingen. Ik ga an de koffie met een bakje gevulde yochurt en wens Julie weer een bezienswaardige en droge dag dikke Kus

Ikke 2023-05-12 07:41:25

Goede morgen, hopelijk lekker geslapen. Ik geniet zo van je verhalen Mir. Wat een prachtige waterval. Op naar een volgend avontuur. Dikke knuffel van mam.💋💋💋

Mam 2023-05-12 07:52:37

Goedemorgen Hier, ...want jullie slapen nog. Leuk om je gisteren even gezien te hebben, omdat ik met je mama op stap was( ook 300 km gereden hoor😜niks bij jullie vergeleken maar toch!) Wat een land en wat een natuur. Geweldig en dan die tevreden man achter het stuur, ik snap het want ik vind het ook heerlijk Fijne dag weer vandaag❣️

Nelly 2023-05-12 08:23:33

Wat is het toch prachtig in Canada de lucht lijkt me ook veel zuiverder dan bij ons en wat een rust straalt het uit. Die waterval zo je ziet en hoort dat het zo hard gaat met harde kracht . Voelt het niet benauwd aan daar met 28 graden .veel liefs en lekker genieten samen😘😘

Lidy 2023-05-12 15:56:38
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.