Erg goed geslapen, mooi meegenomen. Laat de hele rotzooi liggen en ga eerst maar eens een croissantje nemen met een café con leche. Wonderlijk dat ik daar al twee ochtenden niet misselijk van word.
Alles inpakken en dan kan ik vertrekken. Heb wel eerst maar even betaald 😉
Het is nog even droog maar als ik bij een bakkertje een broodje en een flesje water koop kom ik buiten in de miezer. Al snel regenjack aan de hoes om de rugzak. Het is niet koud dus zo erg is het nou ook weer niet.
Een praatje met deze en gene en ik loop lekker, kom in mijn ritme van ‘de hele dag door’. Inmiddels droog.
Bij de eerste bar heb ik wel zin in koffie maar daar staat een rij tot buiten, daar heb ik geen zin in en ik gooi mijn jack op een nat bankje. Ik zit droog en heb een leuk gesprek met Reinhard uit Bonn; later loop ik nog een stukje met hem op.
Bij de tweede bar gaan we samen in de rij staan maar na vijf minuten houdt Reinhard het voor gezien. Ik stap na een kwartier ook maar weer op, er zijn dan twee bestellingen weg.
Ik kom langs een uitnodigende steen om op te zitten. Er zit een stel uit Denemarken, meteen vrienden want ze roken.
De volgende bar heeft wel een rij maar het schiet wel op. Koffie hoef ik inmiddels niet meer maar oude cola en een stukje tortilla…. 😋
Dan krijg ik een appje van Johanna, ze is in Caldas. Wat leuk. Ze hoeft nog niet meteen weg en is bereid om anderhalf uur te wachten. Ik heb bij haar overnacht toen ik de Sarmiënto liep. Hoe leuk wil je het hebben.
Ergens nog een peukje met mijn Deense vrienden en het laatste stuk loop ik met Claudia, zij woont in Heidelberg. Mijn Camino family breid zich uit zullen we maar zeggen.
Johanna zit op het terras met een moeder en dochter., zij lopen nog door naar Padron. 18 km doe ik morgen, respect als je daar tegen drie uur nog aan begint. Ik zeg dat ik eerst even in ga checken en binnen tien minuten terug ben. Leek hotelletje.
Tijd voor wijn en we kletsen tot half zes! Gezellig maar ik begin het wel koud te krijgen. Tijd om te douchen en kleren te wassen. rondje lopen en tegen half acht zitten alle terrassen vol. Heb geen zin in zoveel mensen dus ik loop naar Balneiro Acuña. Daar kan ik in de tuin eten als ik tot half negen wil wachten. Oké doe ik wel. Om 10 over 9 krijg ik dan eindelijk iets te eten, lekker maar veel te veel. Eet de helft op
Ik besluit voor koffie ergens anders; geen goede keuze weer wachten. Ze hebben Licor Crema dus dat scheelt….
Nu half 11 geweest.
Vanuit Caldas de Reis. Buenas Noches
Liefs, Marian
Geschreven door Marian-wandelt