Aankomst in Warnsborn

Nederland, Arnhem

Gevoelsmatig is het alweer een tijd geleden dat we met de camper weg waren maar dit (lange) weekend gaan we weer. Samen met Rene en Sandy en Olaf en Petra hebben we een plekje geboekt op camping Warnsborn in Arnhem.

Het lukt ons om op tijd te vertrekken en de reis gaat zeer voorspoedig. Wel jammer dat het onderweg begint te regenen. Wij rijden rond half 3 de camping op waar we Olaf en Petra net voor ons door de slagbomen zien gaan. Rene en sandy waren er al een uurtje.

In de regen maken we allemaal ons plekkie gereed en gezellig voor het weekend. En daarna verzamelen we ons voor een drankje in de voortent van rene en sandy. Daar kletsen we bij, reserveren voor vanavond een tafeltje in het restaurant verderop in de straat en voor morgen een rondleiding door de historische kelders van Arnhem.

Bewapend met paraplu's wandelen we naar het restaurant maar gelukkig is het gestopt met regenen en zijn die niet meer nodig.

We krijgen gezellig een ronde tafel en kiezen, op Petra na, voor het verrassingsmenu. Al vrij snel wordt bij de heren het voorgerecht geserveerd, gefrituurde mul met een salsa van tomaat en paprika. Maar dan gebeurt er niets, wij dames krijgen niets. Als we hier melding van maken legt de ober uit dat de serveerster is uitgegleden in de keuken waardoor alles op de grond was gevallen. Maar het ging gelukkig weer goed met haar. En niet veel later wordt ook ons voorgerecht geserveerd.
Het hoofdgerecht, sucade met mosterdsaus en kleine quiche en het toetje, ananas gedoopt in Malibu met ijs, room en merengue worden verder wel gelijktijdig geserveerd. Het is allemaal erg lekker.

We wandelen weer terug naar de camping waar we nog even nazitten bij Rene en Sandy.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Klinkt nu al heel gezellig veel plezier

Simone 2025-04-18 11:09:19

Dat ziet er weer heerlijk uit. Fijn paasweekend.

Ria 2025-04-18 11:47:03

Kijk het paasweekend is aan! Veel plezier en groetjes aan iedereen.

JacDaanopreis 2025-04-18 15:12:45

Levenskunstenaars !! Veel Plezier

Jeroen 2025-04-18 18:28:22

Ziet er allemaal weer goed en gezellig uit. Hele fijne paasdagen toegewenst! 😘😘

Elly 2025-04-18 18:48:59
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.