Het is super snel gegaan. Vorige week vrijdag heeft Wouter geboden op een camper die net 10 minuten op marktplaats stond.
We hadden die zaterdag al een afspraak in Houten om een camper te bekijken. Deze was iets verder, in Elst, maar omdat we toch al op pad waren gevraagd of we zaterdag langs mochten komen. Dat was goed.
Zo gingen we zaterdag vroeg op pad en waren we rond 11 uur in Elst bij Chantalle en Ralph van Camper71. Hele enthousiaste, bedreven mensen die het leuk vinden om naast hun werk bussen om te bouwen tot camper. Hun eerste camper, die ze in eerste instantie voor zichzelf hadden gemaakt en na het seizoen wilden verkopen, was binnen een dag verkocht.
De camper die ze nu te koop aanbieden is de tweede camper die ze maakten. En ik kan jullie verklappen. . ook deze verkochten ze binnen een dag.
We gingen heen met het idee dat we ons toch moesten gaan oriënteren wilde we binnenkort een camper gaan kopen. Een aantal bekijken om uiteindelijk te weten wat je wilt. Maar eigenlijk was ik op slag verliefd. Dit was 'm precies.
Voor de vorm zijn we nog naar de camper in Houten wezen kijken maar eigenlijk hadden we het al besloten. Zodra we Houten uitreden besloten we er voor te gaan en belden we Ralph om de koop te bevestigen . ~slik~ #onzeker #wat hebbenwegedaan?
Op de terugweg rijden we om langs Nagele, vlakbij Urk, daar staan Jacco en Daan en Wouter en Simoon met hun camper. We gaan ze het nieuwtje brengen dat we nu ook bij de club horen. Vreugde alom. Hoezeee🍻, daar moet op geproost worden.
En dan gaat het leven voor een weekje weer gewoon door. Ik wil van alles kopen maar de winkels zijn dicht. En online kopen vind ik toch niet leuk. Wouter koopt nog wel een kacheltje via bol.com maar verder hebben we nog niets.
Zonder echte campingspullen maar toch met een auto vol rijden we zaterdagochtend weer richting Elst. We gaan ons nieuwe huisje ophalen. Zo spannend. Sasha zwaait ons uit, die blijft op het huis en de kippen passen. Ze belooft ook nog een foto bingo te sturen en dat doet ze later ook.
De reis gaat voorspoedig. Onderweg stoppen we bij een benzinestation om de overschrijving via de RDW te regelen en dat lukt perfect. Nog een appje naar Ralph dat we er over ongeveer 30 minuten zijn en weer door....
Rond kwart over 11 bellen we aan bij Camper71. Ralph en Chantalle leggen ons van alles uit onder het genot van een kopje koffie. En met een kado van wijn en kaas (ze kennen ons niet eens) gaan we dan op pad. Op naar onze eerste overnachting in Groesbeek.
Na 10 minuten staan we in een kleine file. Maar dat mag de pret niet drukken, we zijn onderweg. Rond 13.00 uur rijden we het terrein van Camping De Hoge Hof op. Ik parkeer de auto en kruip snel naast Wouter in de camper voor een tochtje naar Groesbeek heen en weer. Je moet er tenslotte toch in (mee)gereden hebben wil je er in mogen slapen. Aangezien Groesbeek, de grootse wijnstad van Nederland is moeten we natuurlijk even langs bij de wijnwinkel.
En dan parkeren we hem eindelijk op de camping. Zijn eerste, van hopelijk vele, mooie plekje. Ff klooien met de levelers maar dan staat ie. We hevelen alle spullen van de auto over en dan is ie er klaar voor.
Het is prachtig mooi weer dus we willen zeker nog de nodige stappen zetten. Het is 35 minuten lopen naar Groesbeek. Volg de rood/witte markering (van het Pieterpad, wat ook nog op ons wensenlijstje staat) dan kom je er vanzelf. En zo gaan we op pad, dwars door de weilanden richting Groesbeek. In het centrum aangekomen trakteren wij onszelf op een panini met koffie bij Bakker Bart. Wat we heerlijk op een bankje in het zonnetje opeten. #hetlevenismooi.
Na onze heerlijke, late lunch wandelen we terug naar de camping. Daar twijfelen we nog wel even; gaan we nog even genieten van het laatste zonnetje of gaan we boodschappen doen en daarna genieten? Het wordt het laatste. Ff snel boodschappen doen bij de Jumbo. Nog ff langs de benzinepomp voor haardhout (want we kunnen een vuurkorf lenen op de camping! #gaaf) en dan....... chillen.
Vuurtje aan, soeppie en stokbrood, en genieten van kaasjes en wijntje van Camper71..... en dit verhaal schrijven terwijl in de verte de koeien loeien want we staan op een boerencamping. #ikhouervan
Geschreven door Carmenopreis