Nous sommes á France

Italië, La Morra

Vandaag reizen we weer door, we weten nog niet waar naartoe maar in ieder geval langs Asti. Dat is de enige stad die we hier wel willen zien maar nog niet bezochten. Dus op tijd eruit en de boel inpakken. Wachten tot we kunnen douchen betalen en bestelde wijn ophalen. Daarna rijden we om 09.30 uur de camping af.

Asti is niet heel ver weg dus daar zijn we niet veel later. We parkeren op een megagrote parkeerplaats dus dat belooft wat. We wandelen richting het centrum en nemen al snel plaats op een terrasje voor een koffie met croissant want we hadden nog niet ontbeten. Daarna lopen we verder, Misschien komt het omdat de winkels dicht zijn, maar de stad weet ons niet te boeien. We maken wat fotos van mooie gebouwen maar die worden net zo hard weer afgewisseld door lelijke creaties. Op de valreep bezoeken we nog wel de kathedraal.

We gaan snel weer naar de camper om onze volgende doel voor vandaag af te ronden. Een bezoek aan een supermarkt voor wat laatste boodschappen. Wijn, pasta en verschillende conserven, hebberig.

En dan beginnen we eindelijk aan de route voor vandaag. We hebben een camping uitgekozen maar die is best ver. We hebben ook nog niet gereserveerd om nog af te kunnen wijken. Om van Italië naar Frankrijk te gaan moeten we de Alpen over of door. Over vinden we wat te spannend met de camper dus het wordt door. Dan hebben we nog twee opties de Montblanc- of de Frejustunnel. We kiezen de laatste en die is maar liefst 13 kilometer lang. Bij de laatste stop in Italië tanken we nog even en kopen we nog een magneetje, dat hadden we stomgenoeg nog niet gedaan.

In Italië de tunnel in en in Frankrijk er weer uit. Daar zoeken we een (helaas saaie) Aire op voor een broodje. Daarna neem ik het stuur over en gaan we door. En dan besluiten we, helaas te laat, dat het misschien leuk is om aan het meer van Annecy te staan. We rijden die kant op en het is er erg gezellig. Maar helaas, werkelijk alle campings zijn 'complet'.

Dus weer door, terug naar plan A. Wouter belt de camping, ze hebben plek voor maar 1 nacht en ook niet de mooiste plek. Dat wordt hem dus niet. Ik rijd verder richting Geneve en Wouter zoekt en belt campings. En na een aantal keer c'est dommage hebben we er één
die plek heeft: camping du Haut Rhône. Nog 40 minuutjes rijden.

Om tien over 7 checken we in en kiezen een prachtig plekje uit aan de rivier. Tevreden installeren we ons huisje op wielen. En als klap op de vuurpijl heeft de camping ook nog een restaurant. Daar eten we allebei de hamburger van de dag. Blij dat we weer op een mooie plek terecht zijn gekomen maar ook moe duiken we ons mandje in. Met achterdeur open, luisterend naar het ruizen van de Rhône.

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Dat is zeker een mooi plekje, vooral met die lichtjes.

Miek 2024-07-29 22:49:40

Mooie plek wederom.👌🏻

JacDaanopreis 2024-07-30 06:55:03

Wat weer een mooie plek, gezellig met die lichtjes.

Ria 2024-07-30 12:49:57

Wat hebben jullie toch nog een prachtig plekje!

Elly 2024-07-30 16:24:18

Idd mooi plekje waneer zijn jullie weer terug?

Johan 2024-07-30 22:28:06

Wel super mooie fotos van de gebouwen en kathedraal. En wat een mooi uitzicht op jullie plekje aan de rivier!♥️

Bianca 2024-08-03 14:49:34
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.