Can Pepis

Spanje, Es canar

Vannacht was ons laatste nachtje in Es Canar. Als we wakker worden werk ik nog wat en daarna pakken we onze koffer in. Die zetten we alvast in de auto. We melden ons af bij de receptie maar leveren nog niet onze sleutel in. Eerst gaan we nog even een cortado drinken bij het strand.

We kunnen om 13.00 uur terecht op onze volgende plek. Onderweg daarheen stoppen we in het (kunstenaars)plaatsje Santa Gertrudis de Fruitera. Het stelt niet veel voor, een gezellig pleintje en één klein straatje met hele dure dingen en een klein lief kerkje. Leuk om even doorheen te wandelen maar we zijn er ook snel weer weg.

Precies om 1 uur rijden we het erf van Can Pepis op, een finca in Forada. In de middle of nowhere. Antonia heet ons welkom en laat ons de mooie kamer en daarna de rest zien. We hebben een eigen plankje in de koelkast en een eigen kastje in de keuken. Ontbijt is inbegrepen dus we zullen daar verder geen gebruik van maken.

Als we de koffers hebben uitgepakt gaan we weer op pad. We willen lunchen bij een strandtentje aan een baaitje en Antonia heeft ons onder andere Cala Saladeta aangeraden. Ver voordat we er zijn is er een parkeerplaats met busvervoer. Die rijden we voorbij, kijken hoever we komen. Uiteindelijk komen we helemaal tot de parkeerplaats bij het strand. Vermoedelijk is dat in het hoogseizoen niet te doen zonder reservering bij het restaurantje.

We moeten een heel stuk naar beneden lopen om bij het baaitje te komen. Er zijn bedjes te huur maar we gaan eerst wat eten. Wouter kiest calamares a la plancha en ik ga voor de mosselen. Voor de groentes kiezen we er nog een salade bij. We zitten hier heerlijk met een prachtig uitzicht. Het is een kiezelstrand en dat vinden we eigenlijk niks zonder waterschoenen. Dus besluiten we na het eten wat door te rijden. We verdwalen wat en komen zo bij een parkeerplaats van een wat afgelegen restaurantje. We gaan er even kijken want het is ook een mooi uitzichtspunt. We wandelen er wat over de rotsen met steeds een ander mooi uitzicht.

Het wordt alweer wat later en we gaan terug naar het huisje. Daar liggen we nog even bij het zwembad voordat we gaan douchen en ons klaarmaken voor de avond. We hebben om 19.00 uur afgesproken met Olaf, Petra, Ed en Stella bij las Dahlias. We komen wat later aan en zij zijn al binnen. Het is rustiger dan zondag en we zien ook dat er wat andere kraampjes zijn. Olaf en Ed zitten al op een terrasje aan een biertje. Wouter sluit zich bij hen aan en ik ga op zoek naar Petra en Stella. Met hen loop ik een rondje over de markt.
As we alles wel weer hebben gezien gaan we bij de mannen zitten.

Het begint langzaam donker te worden en ook wat drukker. We verplaatsen ons naar het terras van het restaurant waar we zondag met Sas en Tijs ook aten. Nu kunnen we buiten aan een ronde tafel zitten. Wouter, Ed en Stella gaan voor het vlees waar Tijs zo enthousiast over was, Petra kiest de kip, ik iets vegans wat helemaal zwart is en Olaf gaat voor pulpo. En volgens mij heeft iedereen genoten van de keuze.

Ondertussen is de dj gaan draaien en staan er wat mensen te dansen. We rekenen af en doen dan nog een drankje bij de dansvloer voordat we allemaal weer huiswaarts keren.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

🤩

Alice 2024-10-02 10:19:30

Zo te lezen is het weer volop genieten. Leuk hoor.

Margret 2024-10-02 12:13:04
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.