Thuis!

Nederland, Hoofddorp

Poehpoeh...dat was wat je zegt, écht een reisdag. Vertraging van de vlucht, al na uren gewacht te hebben en dan mensen die mega koffers in een te kleine ruimte willen proppen. Daar werden bagage stuks van alsnog het ruim in gedaan. Weer extra 30 minuten vertraging. Gelukkig wind mee, en 23.45 uur aan de pier. De bagage was er gelukkig snel en de bus 300 kwam er ook aan. Om 00.30 de sleutel in de deur.... bekaf... douchen...slapen.
De wekker i.v.m. een afspraak met Joke en Elles, even mijn appeltjes halen, boodschappen doen, op Schiphol nog veel karren kleding aangenomen en even bij Trudy en Allaert langs. Zij hadden fijn op het huis gepast, planten en lief... bloemetje en eigen vijgenjam neergezet!
Ik heb nog een hele kluif aan het nakijken van mijn trip, maar dat komt vast wel goed. Het was een hele fijne reis, Camino. Zwaar, absoluut want ik ben ruim 4 kilo afgevallen, en voel dat ook. Maar, dat komt allemaal weer goed, mijzelf kennende.
Maart 2024 komt het vervolg, dus dit boek is deel 1 in afwachting van...
Nu al zin in!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Wat een mooie reis Kitty. Wel vermoeiend en zeker op zo’n laatste dag met vertraging en laat thuis. Maar je bent er weer en ook al gelijk up-and-running. Nu eerst maar van thuis genieten en lekker eten.

Madie Pratasik 2023-11-01 22:30:28
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.