Starten maar

Nederland, Schoonhoven

Na een nacht waarbij we allebei minder goed geslapen hebben maken we ons klaar voor vertrek.
Het is weer even bedenken hoe een en ander het beste op de tandem kan. Samen komen we eruit. Vanaf het Bels lijntje rijden we richting Reeshof. We komen er langzaam in.

Het valt allemaal wel wat tegen want deze wind met een kracht van 4 hadden we liever van achter gehad.

Vermoeid maar tevreden fietsen we uiteindelijk de 'zilverstad' Schoonhoven in. Geen druppel regen gehad. Nadat we de fietsen bij ons gastadres van Vrienden op de Fiets hebben geparkeerd gaan we terug t centrum in om wat te drinken en boodschappen te doen.
De gastvrouw en heer zijn ondertussen terug uit t ziekenhuis. We installeren ons op de zolderkamer en na een douche gaan we zo terug t centrum in om wat te eten. Nu maar hopen dat de regenbui, die ook in Schoonhoven is aangekomen, weer verder door trekt naar het oosten.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Het eerste deel zit er weer op. De weersverwachting ziet er goed uit. Geniet er dus met volle teugen van samen.

Jos 2023-08-08 18:30:38

Succes meiden en heel veel plezier!

Mariette 2023-08-08 22:40:37
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.