Naar de Bazaar

Nederland, Beverwijk

Wat doe je als je in de buurt van Beverwijk bent? Juist, dan breng je een bezoekje aan de Beverwijkse Bazaar. En omdat we zo dichtbij zijn, gaan we op de fiets. De tocht ernaartoe is heerlijk. De zon schijnt, het waait nauwelijks en een kwartier later parkeren we voor de deur. De Bazaar zelf? Elke keer ga je er vol verwachting naar binnen en lichtelijk gedesillusioneerd er weer uit. Wát een boel meuk verkopen ze daar, zeg... De hand blijft dan ook keurig op de knip. Wel eten we een broodje op de Bazaar, buiten op het terras. De types die voorbij komen, maken het een belevenis.

Door de Breestraat, de winkelstraat van Beverwijk, fietsen we weer naar de camper. In ons tuintje drinken we wat, spelen een spelletje Rummikub en sla ik weer een behoorlijk gat in mijn boek. Om de vakantie goed af te sluiten, eten we op het strand. Een verrassingsmenu hebben ze! Hoeven we daar in ieder geval niet over na te denken. En het smaakt zeer goed. Twee rondes van elk drie gerechten die je met elkaar deelt. Het een nog lekkerder dan het ander. En dat ook nog eens buiten, op het terras, uitkijkend over de zee en met de zon in je gezicht. Met recht het toetje van de vakantie.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

We hebben weer genoten van jullie verhalen xxx

Lien 2024-05-11 23:05:09

Genoten van jullie interessante bezienswaardigheden! Kunnen jullie weer een mooie bestemming afvinken.

Daphne 2024-05-11 23:18:20
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.