Reisdagje naar Castelo Branco

Portugal, Lamego

We gaan verder, nu echt naar de oostkant, dicht bij de Spaanse grens, 250 km. Voordat we vertrekken gaan we bij een quinta 'langs'. Het wordt inderdaad langs want wat wij dachten, een rondleiding door de cave, was de hele dag al volgeboekt. We lopen wat rond op het gebied van deze wijnboer, rijke stinkerd. Dan toch maar door naar onze volgende bestemming: Castelo Branco. We rijden de vallei uit. Het wegennet is perfect met weidse vergezichten. Hoe dichter we bij de spaanse grens komen hoe meer we weer de bosbrandplekken zien. In de verte een rookpluim, pfft.Kilometerslang zwarte plekken🙄😔. Later zien we op de tv dat de branden nog steeds aan de orde zijn, heftig. We lunchen in het stadje en zijn dan rond half vier in het hotel. Ook nu weer boven op de heuvel, wel een totaal ander uitzicht. Ik denk dat we wat verwend waren in de Dourovallei, het valt wat tegen. Ze zijn hier nog super streng met Corona en hebben allerlei hygiëne richtlijnen. Zwemmen met een badmuts. Die heb ik uiteraard niet. Zo'n duf ding kopen dan maar. Er zit een voordeel aan, het trekt meteen alle rimpels recht🤣. Jacques komt er goed vanaf, die heeft al een badmuts, altijd bij zich😅. Dus ook nauwelijks rimpels.Het is een binnenzwembad, verwarmd. Dat is ook echt nodig🙃.Het blijft warm hier. Half zeven in de avond nog steeds 33 graden.John ik weet niet meer in welk seizoen jij naar Santiago gefietst bent maar petje af hoor. Vandaag niets meer ondernomen. In het hotel gegeten en daarna nog even naar het kasteel gelopen. Nou ja, kasteel is een te groot woord. Dat was het ooit. Maar het uitzicht op de stad is vanaf deze plek wel leuk. En...het waait er.Heerlijk!!.

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Mam, ik denk dat je in de afgelopen jaren niet meer zo vaak aan een zwembad hebt gelegen als in Portugal 😂. Heerlijk, jullie genieten in ieder geval weer van allerlei avonturen, wat maken jullie toch altijd mee op vakantie 😂😂. Wat mij betreft mogen jullie al naar huis komen, is wel saai zo 🙃

Anne 2022-08-06 23:31:55

Maar aan het zwembad liggen is na een half uurtje al klaar. Veel te warm in de zon.

travelers.reisverhalen 2022-08-07 09:53:54

Die badmuts ....... geweldig! Inderdaad rimpelloos.😂 Maar goed dat je af en toe het water in kunt om af te koelen, toch?! Jammer van de rondleiding, maar wie weet komt het er nog van deze week..... Geniet verder!

Marga 2022-08-07 16:16:05

Haha ja handig die badmuts van Jacques, en fijn dat jouw rimpels ervan wegtrekken🏊‍♀️, ik zou hem ophouden maakt vast 10 jaar jonger 🤣🤣.

Hannie 2022-08-07 20:06:03

Verplicht op 5 november dragen?

travelers.reisverhalen 2022-08-07 22:17:59

Verschrikkelijk die branden ja. Die beelden op tv, zo erg.

Sonja 2022-08-11 11:05:52

En die badmutsj......niks mjiė aan doon, top!!!

Sonja 2022-08-11 11:07:32

🤣🤣

travelers.reisverhalen 2022-08-11 11:31:31
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.