Bijna vermist

Rusland, Moskou

Gisteren hadden we heerlijk weer. Een zonnetje met 21 graden. Dat hebben we vandaag nog een keer kado gekregen. Maar alvorens hiervan te kunnen genieten was ik vanmorgen na het ontbijt Jacques kwijt geraakt. Ik was wat eerder naar de kamer gegaan en Jacques zou volgen. Na 20 minuten nog geen Jacques te zien. Het hotel bestaat uit 4 identieke gebouwen en Jacques had de verkeerde trap genomen. Hi hi. Ging hij daar bij de receptie vragen onze kamer even te bellen zeiden ze: daar zit een Rus in. Paniek alom maar uiteindelijk begreep hij dat hij helemaal verkeerd zat. Toen we later met de groep verzamelden bleken meer dezelfde fout gemaakt te hebben. Vandaag had ik echter een superdag qua orientatie. Mij overkwam het niet en ik heb ons met gemak door het centrum geleid. Zelfs 12 km lang steeds de weg en ook nog de juiste metro gevonden. Kremlin hebben we nu wel van alle kanten gezien, zelfs vanaf het water. Zeker de moeite waard. Rond vier uur op een terrasje geploft en een heerlijke kriek gedronken. Die sloeg er meteen goed in en met een lollige stemming terug gegaan naar het hotel. Nu liggen we lui op bed nadat we eerst alle electrische apparaten aan de snoertjes hebben gehangen. Morgen begint de treinreis ergens in de middag en dan is het wel handig als alles het voor een paar dagen doet. Ook nog wat roebels ingeslagen want in de treis kun je alleen cash betalen. Geen wifi dus voorlopig zijn jullie even verlost van onze blogverhalen. Blijkt bovendien dat filmjes op deze blog zetten nog niet mogelijk is dus moeten jullie het doen met wat foto's. Dank ook voor jullie reacties. Leuk om te lezen.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Weten jullie wel zeker dat jullie op het goede bed liggen? Straks staat er een of andere Rus naast jullie en leg dan maar eens uit hoe het in elkaar zit😜😜 Knap dat je de weg gevonden hebt want de metro is toch altijd net een doolhof in zo' n grote stad. Geniet van de avond en de voorpret voor de treinreis. Geef Jacques in de trein wel maar een plattegrondje mee als hij naar de w.c. moet of zo. Geniet van de geweldige ervaring van de treinreis. We zijn benieuwd naar jullie ervaringen en verhalen. Groetjes Gé en Marjo

Marjo Beckers 2017-07-24 18:32:44

Hallo Anita en Jacques, Leuk om weer jullie verhalen te lezen en ons mee te nemen op jullie [ zeker weten ] onvergetelijke en prachtige reis. Nu ff een paar dagen lekker relaxen in de trein en genieten van de voorbijvliegende landschappen en al meer. Wat dat dan ook moge zijn haha. Geniet ervan en tot horens. Groetjes!!

Sonja 2017-07-26 13:29:23

Fijn dat jullie zo genieten en dat Jacques ervoor zorgt dat het een "onvergetelijke" vakantie wordt ;) Dat zal hij vast nog wel vaker te horen krijgen😂

Willy 2017-07-27 08:45:36

Gisteren een gedeelte van de reis met jullie meegehobbeld in de trein bij het programma Yorin Travel. Dezelfde reis als die van jullie. Nu kan ik me een beetje voor de geest halen hoe geweldig deze trip is. Floortje Dessing reisde ook met de Trans-Siberië Express van Moskou naar China. Wat een geweldige stops maken jullie. Het zal wel een herhaling zijn geweest maar ik had 't nog niet gezien. Over 2 weken volgt het tweede deel van de reis. Tjonge, wat een reis!! Geweldig. Nog heel veel reisplezier. Tot horens.

Sonja 2017-07-28 16:22:21

Oriënteren in Moskou is wel een verschilletje met Urmond!

John Brassé 2017-07-28 18:41:55
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.