“Verhuisdag” naar Graz

Oostenrijk, Au an der Donau

We rijden van Au an der Donau via de gewestweg naar de snelweg A9 zodat we langs, over en vooral onder de bergen door rijden met prachtige zichten op nog wat besneeuwde toppen. We rijden door een vijftiental tunnels tussen de 500m en de 8,5 km lang. Net voor de eerste toltunnel lunchen we ..en … oei als we uit de 5,4 km lange Bosruck tunnel komen is de blauwe hemel verdwenen, de wolken zijn in de plaats gekomen.
We nemen hier en daar wat foto’s van de toppen en tegen 15u00 komen we aan onze standplaats voor 2 dagen op ongeveer 8 km van het centrum van Graz, en het zonnetje is weer van de partij. We doen nog een verkennende fietstocht van 15 km en nu kunnen we weer aan ons verslag beginnen bij een glaasje en een hapje.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Als ik die prachtige bergen zie... Vergeet niet om nog te zingen van 'Edelweiss' 😁🎉

Kathleen 2023-05-31 19:54:22

Eerder do re mi fa so la ti do🤣

tgsvb.reizen 2023-05-31 20:12:29

Fantastische zichten !

Lisette 2023-05-31 23:06:28
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.