Koh Phi Phi dag 2

Thailand, Koh Phi Phi

De komende reisverslagen zullen niet echt spannend gaan worden en misschien zelfs wat eentonig. Vandaag hebben we namelijk weer uitgeslapen, op het strand gelegen en zijn we gaan stappen. We hebben wel een kleine verandering aan onze dag gemaakt want vandaag was er een poolparty bij het zwembad aan het strand. Dit konden we natuurlijk niet voorbij laten gaan en hebben dan ook een paar biertjes gedronken aan de bar in het zwembad. Om te zorgen dat we ons niet zouden gaan vervelen had de organisatie maar wat ballen uit een ballenbak in het water gegooid. Een gevecht met de ballen tussen de ene kant van het zwembad en de andere kant kon natuurlijk niet uitblijven. Toen de poolparty om 8 uur was afgelopen zijn we maar weer gaan eten. Koh Phi Phi is een zeer toeristisch eiland en dat merk je ook wel aan het eten. Eigenlijk kan je overal pizza, burgers en spaghetti krijgen. Thais eten is ook wel mogelijk maar dat wordt niet echt aangeprijsd. Daarna zijn we maar weer een potje gaan beer pongen om de avond te beginnen en vervolgens hebben we nog een vuurshow op t strand meegepakt. Om de avond om 2 uur (dan gaat alles dicht) af te sluiten bij de bar waar het het drukst is en je bed in te rollen om lekker naar het gesnurk van de rest in de dorm te luisteren.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Stef wederom een leuk verhaal van je. Ik hoop dat het inmiddels wat beter gaat met de milt. Beterschap in ieder geval. Tot de volgende keer.

Kees Jacobs 2015-05-24 19:18:15
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.