4de reisdag boot en aankomst Palermo

Italië, Palermo

Gisteravond vertrok de boot naar Palermo om 23.00 uur. In totaal doet hij er ongeveer 20 uur over om Sicilië te bereiken. Het is onvoorstelbaar hoeveel vrachtwagens en campers er op zo’n ferry gaan. Is nog wel ff spannend. Je moet op tijd uit de camper zijn want ze staan zo strak geparkeerd dat je geen deur meer open kunt. Dus alles meenemen wat je denkt nodig te hebben. Wij waren compleet verrast. Een echte hut met buitenraam, een douche en wc, schonen badhanddoeken. Dat hadden we niet verwacht, dus een mooie meevaller. Goed geslapen op de meedeinende golven en de hele dag beetje Netflix gekeken, want er is geen internet. Om 19.00 uur aankomst Palermo. Het is nog een heel gedoe om iedereen weer veilig, zonder krassen en deuken van de ferry af te krijgen, maar dat is gelukt. Een camperplaats in Palermo gezocht zo dat we morgen de stad in kunnen. Aan de overkant was een Italiaans restaurantje, waar het poep druk was. Een overvol gedecoreerde plek, alleen maar Italianen. De eigenaar had zich laten vereeuwigen op de waterflessen.Tja je moet wat. Nog even naar de dodenherdenking kijken en dan naar bed.

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Leuke ervaring met zo'n ferry. Hutje mutje. Geniet van Palermo.

Willy 2023-05-04 22:55:18

Weer een mooie en spannende ervaring erbij Gerrie 👍met zo’n grote camper . Fantastisch zo’n logistiek op zo’n Ferry . Je kijkt je ogen uit . Het lukt allemaal 👍🙏👍 Wie heeft hem de boot opgereden ? Wij hebben deze belevingen ook gehad op de boot van Griekenland naar Venetië . Genieten samen 🙏☀️☀️🙏

Marijke 2023-05-05 07:12:27

Theo heeft de camper de bootop en af gereden.heel Goed gedaan.

gerrie.op.reis 2023-05-05 07:42:03

Ben benieuwd of je nog herkend in Palermo. Je kunt in ieder geval weer gaan genieten van al dat fantastische Italiaans eten, waar je zo gek op bent.( niet dus )

Elly 2023-05-05 08:15:36

Gezien de hutaccomodatie lijkt het alsof jullie op een cruiseschip zitten en niet op een ferry! Weet je wel zeker dat Theo de juiste afslag in de haven heeft genomen? Verder prachtige foto's die naar meer smaken! Veel plezier op Sicilië

Wout 2023-05-05 14:08:39

Ja ik herken nog diverse dingen in Palermo, broodje ijs vind ik lekker, De rest tja. Vandaag zuurkool mit zuurvleis gegeten! Dat was heerlijk

Gerrie 2023-05-05 20:00:57
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.