13 de reisdag van Uyuri naar Salar de Uyuri

Bolivia, Uyuni

In 3 dagen gaan we 650 km af leggen langs gestolde lavastromen, vulkanen, warmwaterbronnen, gekleurde meren, eindeloze zout en zandvlakten.We zullen flamingo’s zien, lama’s, vicuna’s en viscacha’s ( knaagdiersoort).Allereerst s’morgens in Uyuni naar het treinkerkhof gaan kijken. Ze wisten vroeger niet , als er iets kapotging hoe het gerepareerd moest worden, dus zetten ze de trein apart en lieten een nieuwe komen. Ik vond er persoonlijk niet zoveel aan, maar anderen konden er leuk opklimmen en foto’s maken. Daarna naar de zoutdorpje Cholchani. Kijken hoe ze nogal primitief zout winnen.Door naar de 12.000 m2 zoutvlakte, met de Ojos de Salar (ogen van zout)kleine poeltjes van water en zout.De zoutvlakte ziet er prachtig uit. Spierwit en strak blauwe lucht. Het is een lustoord voor selfiekikkers . Iedereen is druk bezig oude leukste en de grappigste foto’s te maken. Wij dus ook. De tafel stond met rode bekleding gedekt erg mooi om te zien. De rally Parijs Dakar is hier ook voorbij gekomen. Door naar het vulkanisch eiland Incahuasi (huis vd inca’s). Een eiland met veel reuzencactussen. De groep ging de klim aan.Wij hebben vogeltjes zitten te bestuderen. Toesloten kan een zonsondergang natuurlijk niet gemist worden.

Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

Geweldig , vooral dat love gebeuren Echt iets voor jou

Elly 2022-10-24 12:52:34

Wat een debiel gebeuren selfie spot 🤣 Ik houd meer van de vogels en cactussen 😍

Marijn 2022-10-24 12:56:44

Mooi die zoutvlakte. Daar ga je echt niet heen zonder zonnebril. VOp de zout vlaktes zijn ook veel snelheid records verbroken.

Willy 2022-10-24 14:33:29

Die dieren, dat vind ik nog het allermooiste, overal

Laila 2022-10-24 19:09:22

Wat mooi en moi vogeltije🙂

Truus 2022-10-24 19:21:40

Bijzondere wereld daar! Fascinerend. Mooi in beeld gebracht.

Theo j 2022-10-24 19:52:13

wow mooi foto's !!!! Ik geniet zo een beetje mee groetjes

veronique 2022-10-24 21:35:08

Ik zie een nieuwe profielfoto voor de app aankomen!!!

Karin 2022-10-25 09:20:20

Die foto's haha wat leuk zeg..en dat knaagdiertje kruising tussen een Vlaamse reus en een Chinchilla...te grappig

Christel 2022-10-28 15:04:37
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.