17de dag bezigheidstherapie en halve Theo dag

India, Idukki

Nog even terug komend op het beest wat gisteravond voor ons balkon op en neer sprong. Mijn zus Anita heeft opWikipedia gevonden dat het de Indische reuzeneekhoorn is. Hier noemen ze dat beest Malabar gigant squirrel. Maar het is hetzelfde beest of zijn broer.
Vandaag was het een bezigheidstherapie programma. Alhoewel overal was het hartstikke druk, bussen vol met bezoekers! Dus wij zullen wel wat verwend zijn, denk ik zo. Eerst naar een thee museum. Een film van een half uur, niet te verstaan en geen lijn erin te ontdekken. Daarna door de thee fabriek. De uitleg was niet te verstaan, vanwege het soort engels wat er gesproken werd en de draaiende machines. Maar hoe het allemaal in zijn werk gaat hadden we al eerder in o.a. Sri Lanka gezien. Gisteren was het bewolkt en kon je de theeplantages niet zo mooi zien. Dus vandaag stukje van deze route , met zon en theepluksters, nog een keer over gedaan. In 1953 hebben ze een grote dam hier gebouwd. Ze zijn er super trots op. Hele busladingen kwamen erop af. Je kon ook nog met een bootje over het meer. Volgende bezigheid was een echoberg! Als je iets riep ober het water dan kwam er een echo terug. Nou ja, niet veel aan. Onderweg nog maar eens fried Rice genomen en terug naar het hotel. De Theo middag/avond kon beginnen. Ik wilde eigenlijk in bad gaan liggen vanmiddag, maar vlak bij het hotel stonden 15 vrouwen met plastic ketels te wachten tot de watertankwagen zou komen om hen van water te voorzien. Ik had geen zin meer om een bad te nemen.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Wat een grote eekhoorn. Hier zeggen ze: enne flinke inktpoes.

Willy 2023-03-17 11:44:27

Was wel ene grote inktpuske!

Truus 2023-03-17 12:27:10

Prachtige natuur Met de hand geplukte thee , Engelenwerk Extra dure thee .

Marijke 2023-03-17 12:29:19

Apart beest die eekhoorn. Leuk om die gezien te hebben. En prachtig die theeplantages. Mooie foto’s Ger. En ik snap dat je geen zin meer had in een bad

Josette 2023-03-17 12:40:18
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.