Sarajevo-Žabljak

Montenegro, Pitomine

We hebben een heerlijk ontbijt in het hotel. Alles wordt geserveerd en is meer dan voldoende.
We gaan onderweg, gelijk de bergen in. Het is maar 180 km maar volgens de navigatie doen we er zeker 4 uur over. Het leek ons wat overdreven maar het klopt. De wegen gaan door de bergen, je moet stoppen om elkaar te laten passeren en als je 60km p.u. kunt halen mag je blij zijn.
Bij de grens moeten we een half uur wachten. De douanepost is een zeecontainer. Na de grens rijden we een stuk langs de rivier de Tara die diep in de kloof ligt.
Daarna door de bergen richting Zabljak. De Nederlanders hadden ons een camping aangeraden maar we hebben zelf ook een gevonden. Als we langs de 1e camping komen weten het al. We rijden door. Deze camping ligt nog 7km van het dorp en er lopen allemaal paarden. In Zabljak vinden we de andere camping. 1,5km van het dorp wat alles heeft en met een prachtig uitzicht
1 nadeel. Het regent en de temperatuur is 20 graden lager dan zondag

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.