Vandaag ga ik mezelf verwennen met ibuprofen en paracetamol, plus twee pleisters op mijn voet met pijnstillers.
Het is mijn laatste dag alleen en ik wil deze dag goed doorlopen en als het even kan hoop ik dat mijn voet morgen een stuk beter is als Mieneke komt.
Samen met Alannah en Rod vertrek ik om 7.00 uur. We drinken 2 keer koffie met elkaar tijdens de eerste 2 uur daarna gaan we ieder in ons eigen tempo verder. En ieder met zijn eigen gedachten. Alannah haalt morgen haar vriend van het vliegveld. Rod gaat alleen verder. En ik haal morgen Mieneke van het vliegveld.
Ik loop nog een tijdje met Kiotee uit Kobe in Japan. Hij is 73 en dit is zijn 3e wandeltocht. Hij loopt niet hard maar wel door en hij komt er ook.
We lopen weer door een prachtig landschap. Het is vandaag wat regenachtig en mistig waardoor het soms mysterieus aandoet.
In het begin stijgen 300 meter en later nog eens 200. Het gaat geleidelijk dus het is niet zwaar.
We lopen door Montemagno waar we koffie drinken.
Later komen we door Piazanno waar ik door een man wordt aangemoedigd. Ze zijn daar al helemaal ingesteld op pelgrims. Bij de kerk ga ik op een stoel zitten met uitzicht over de vallei
De medicatie werkt goed. Ik kan weer goed doorlopen. Vandaag 24 kilometer in 5 uur. Ik hoop dat mijn voeten vanaf vandaag beter worden.
De laatste kilometers loop ik langs de rivier Sercio. Heel gelijkmatig kom ik zo in Lucca terecht.
Ik kijk een beetje rond in de stad en als Rod ook komt drinken we samen met Alannah biertje.
Het ostello is sober maar voldoet.
Er is geen keuken. We besluiten als afscheid samen uit eten te gaan met Agathe, Alannah en Rod. Het is gezellig maar ook beetje verdrietig omdat we alle vier aanvoelen dat het einde van onze wandelingen in zicht is.
We delen onze gedachten over de toekomst en wat we van elkaar hebben geleerd. Vandaag 28 km gelopen.
Geschreven door Wimisweg