Rond het erf

Nederland, Ambt Delden

Na een lekkere rustige ochtend op het erf gehad te hebben, met de intussen al traditionele tractorrace en voetbalpartij, gingen we op speurtocht. De omgeving is heel mooi, met goed onderhouden boerderijen (vaak uit de achttiende of negentiende eeuw) en dito tuinen. De speurtocht was leuk omdat je wat langer en anders kijkt en leerzaam - we weten nu wat een bakspieker is. Nadeel was wel de gigantische hoeveelheid muggen waardoor we regelmatig elkaar liepen te meppen. Het laatste stukje van de tocht kwamen we bij de zogenaamde Umfassungsweg, ook wel vlonderpad, dat heel mooi op hoogte is aangelegd over de hei en door het bos. Het deed denken aan het knuppelbrugpad maar dan recenter aangelegd.

Na de lunch hielden de mannen een siësta en hebben Anouk en ik in de hertenuitkijk lekker zitten tekenen. Later kon Anouk nog meedoen met een waterspel bij de buren. De spelregels waren totaal onduidelijk maar gelukkig eindigde het wel - geheel volgens verwachting - met pannen water die over elkaar heen gegooid werden. Die ene zomerse dag moet wel benut worden natuurlijk. Pasta en een bezoekje aan de kippen tot besluit en dan zit er weer een vakantiedag op.

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Wat een prachtige omgeving en mooie foto’s. En lukte het Anouk om de appel op te eten?

Ingrid 2021-08-15 22:10:49

Prachtige tekening trouwens met paard en barbecue 😊

Ingrid 2021-08-15 22:12:01

Haha ja hoor! Ze werkt alles goed weg met (ondanks) dat enorme gat

Nelleke 2021-08-15 22:12:09

Wow wat een gave route, waaide het bij jullie ook zo hard?

Bas 2021-08-15 22:23:51

Weer mooie foto's. Lekker met de voetjes van de grond op de bank voor het uitzicht op loslopend wild. Ook de rode libel komt goed in beeld.

Martien 2021-08-15 22:34:53

Door al die foto's met die prachtige natuur en de rust gaat het twijfelen over Delden zoetjesaan over in enthousiasme. Wij vroegen ons al af of er wel echt kippen waren, maar gelukkig voor Kasper zijn ze er dus wel. Mogen er ook eieren geraapt worden? Leuk dat er ook nog een spelletje met met anderen gedaan is en bij water hoort kliedernat worden.

Maria 2021-08-15 23:17:12
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.